1

0

1.

FBC Slušovice - Florbal Holešov 10:9pn
branky: 8. Milan Sousedík, 10. Lukáš Mrňka, 18. Milan Sousedík, 20. Pavel Gerža, 23. Michal Řezník, 26. Viktor Špendlík, 37. Tomáš Sousedík, 42. Michal Řezník, 45. Lukáš Mrňka, N Milan Sousedík - 4. Pavel Maceček, 5. Michal Bartík, 16. Ondřej Šiška, 16. Michal Bartík, 19. Michal Bartík, 26. Tomáš Dvořák, 33. Tomáš Dvořák, 37. Jaroslav Valenta, 39. Dominik Krejčí; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Vajďák ? - David Janál ?; po třetinách: 2:2, 4:4, 3:3
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #15 Milan Sousedík a vstřelil rozhodující gól (10:9).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:37 GÓL FBC Slušovice! 9:9
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #14 Lukáš Mrňka, asistoval #7 Viktor Špendlík (9:9)
43:16 Vyloučen hráč #41 Michal Bartík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání
41:41 GÓL FBC Slušovice! 8:9
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Michal Řezník, asistoval #15 Milan Sousedík (8:9)
38:44 GÓL Florbal Holešov! 7:9
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí, asistoval #13 Tomáš Dvořák (7:9)
36:45 GÓL FBC Slušovice! 7:8
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #69 Tomáš Sousedík z trestného střílení (7:8)
36:20 GÓL Florbal Holešov! 6:8
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #74 Jaroslav Valenta, asistoval #7 Jiří Nedbal (6:8)
32:40 GÓL Florbal Holešov! 6:7
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #13 Tomáš Dvořák, asistoval #59 Ondřej Šiška (6:7)
25:48 GÓL FBC Slušovice! 6:6
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #7 Viktor Špendlík, asistoval #69 Tomáš Sousedík (6:6)
25:20 GÓL Florbal Holešov! 5:6
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #13 Tomáš Dvořák, asistoval #41 Michal Bartík (5:6)
25:13 Vyloučen hráč #14 Lukáš Mrňka družstva FBC Slušovice na 2 minuty za nesportovní chování
22:20 Vyloučen hráč #36 Martin Vajďák družstva FBC Slušovice na 2 minuty za vysoká florbalka
22:10 GÓL FBC Slušovice! 5:5
19:31 GÓL FBC Slušovice! 4:5
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #87 Pavel Gerža, asistoval #15 Milan Sousedík (4:5)
18:52 GÓL Florbal Holešov! 3:5
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #41 Michal Bartík, asistoval #13 Tomáš Dvořák (3:5)
17:20 GÓL FBC Slušovice! 3:4
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #15 Milan Sousedík, asistoval #9 Michal Řezník (3:4)
15:13 GÓL Florbal Holešov! 2:4
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #41 Michal Bartík bez asistence (2:4)
15:07 GÓL Florbal Holešov! 2:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #59 Ondřej Šiška, asistoval #13 Tomáš Dvořák (2:3)
09:29 Vyloučen hráč #74 Jaroslav Valenta družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hra rukou
09:04 GÓL FBC Slušovice! 2:2
07:03 GÓL FBC Slušovice! 1:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #15 Milan Sousedík, asistoval #14 Lukáš Mrňka (1:2)
04:09 GÓL Florbal Holešov! 0:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #41 Michal Bartík bez asistence (0:2)
03:33 GÓL Florbal Holešov! 0:1
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #49 Pavel Maceček, asistoval #7 Jiří Nedbal (0:1)