45
  • 45 44:21
    Troopers

FBK Atlas Blansko - TROOPERS 4:2
branky: 8. Richard Jeřábek, 22. Richard Jeřábek, 36. Vojtěch Navrátil, 42. Ondřej Navrátil - 35. Filip Ráček, 37. Šimon Koutný; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal -2 - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:2
44:21 Timeout TROOPERS
41:37 Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi
41:05 Baseballista Ondřej navrátil využívá přesilovku.
41:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil, asistoval #72 Vojtěch Polách (4:2)
40:20 Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
37:52 Ráček je tank jak se patří, nezastaví ho ani hokejka obránce ani mantinel.
36:34 Žilka nyní náležitě oslavil gól proti svému týmu.
36:33 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný bez asistence (3:2)
36:20 Vyloučen hráč #27 Jan Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za zvedání florbalky
35:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Vojtěch Navrátil bez asistence (3:1)
34:49 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček bez asistence (2:1)
33:47 Polách složil brankáře hostí k zemi.
31:38 Pan rozhodčí si nyní krásně vytřel podlahu v rohu hřiště, ukázková samostatnost.
27:29 Jeřábek už mohl mít hattrick. Golmana si položil ve stylu legendárního Forsberga ale míček zasunul jen na tyč.
26:43 Borec Jan Věchet mohl nahrát spoluhráčovi do prázdně brány, chtěl ale zakončit sám a tak je stav stále 2:0.
21:36 Richard Jeřábek klička a gól.
21:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek bez asistence (2:0)
20:50 Langr se pokusil o výběh ve stylu Langera.
16:37 Kovařík vypálil na brankáře hostí, ovšem s takovou střelou by si poradil asi i golman v katerorii elévů.
14:10 Adam Kovařík dostal míček samotný před bránu, ale opět zakončil jako proslulý sniper Darwin Nunez.
11:40 A nyní uvidíme Vojtěcha Gudase, tedy pardon, Polácha na trestné.
11:39 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
07:35 Jeřábek si prošel po mantinelu ve stylu McDavid a zakončil na zadní tyč.
07:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #20 Jonáš Franc (1:0)
05:13 Borec týdne Jan Věchet ztrácí míček.
04:22 Navrátil se navrátil do obrany.
00:32 Ráček nyní skončil na zemi v poloze jeho jistě oblíbeného zvířete - raka.