41
  • 41 40:38
    2

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBK Atlas Blansko 0:5
branky: 20. Matěj Konečný, 21. Ondřej Langr, 34. Marek Švarc, 38. Richard Jeřábek, 40. Richard Jeřábek; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Kryštof Koumal ? - Jan Opletal 0; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:3
40:38 Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
39:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #20 Jonáš Franc (0:5)
37:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #29 Ondřej Navrátil (0:4)
33:53 Primářské křeslo mu očividně svědčí, Švarc se prosazuje jak u ředitelky nemocnice Dariny, tak také gólově v dnešním zápase.
33:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #93 Marek Švarc, asistoval #98 Richard Jeřábek (0:3)
32:30 Vyloučen hráč #20 Vít Kratochvíl družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
26:03 Jmenovec nového primáře chriurgie z Ordinace v růžové zahradě Švarc končí za mantinelem po tvrdém, ovšem čistém souboji.
24:39 Nyní jsme viděli spolupráci jak ve fotbalovém Liverpoolu. Jan "Allison Becker" Opletal vyslal dlouhým výhozem Adama Kovaříka, který vy stylu Darwina Nuneze bránu míjí.
23:20 Polách potvrzuje svoji přezdívku "Blanenský Radko Gudas."
20:57 Langr přidává další gól blanenského týmu. Vypadá to, že se Atlas konečně dostává do utkání a přebírá otěže zápasu.
20:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Ondřej Langr, asistoval #11 Adam Kovařík (0:2)
19:18 Konečný ukončil bezbrankový stav.
19:17 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #21 Matěj Konečný, asistoval #11 Adam Kovařík (0:1)
18:47 Onřej Navrátil si nyní prošel přes tři obránce Gullivers álá Connor Bedard, backhandový pokus skončil ovšem jen na spojnici.
17:16 Opletalův výhoz tentokrát neskončil za půl, ale protiútok z  toho také nebyl.
15:49 Polách přihrál Navarátilovi O. ne zrovna kamarádsky.