0

0

0.

Aligators U18 - TJ SOKOL LETOVICE 6:5pn
branky: 8. Lumír Kramoliš, 9. David Španěl, 30. Marek Lokaj, 35. Kryštof Drápal, 38. Adam Doupovec, N Adam Doupovec - 16. Martin Komprda, 27. Jan Gabarík, 29. Petr Šterc, 30. Jan Gabarík, 33. Martin Komprda; rozhodčí: Matěj Kroča - Jan Ručka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Růžička ? - Michal Prudil ?; po třetinách: 2:0, 1:4, 2:1, 0:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #21 Marek Jílek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #11 Adam Doupovec a vstřelil rozhodující gól (6:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #21 Marek Jílek a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #62 Luboš Dostál a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #2 Vojtěch Dvořák , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #97 David Španěl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #10 Martin Komprda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #29 Kryštof Drápal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #23 Vojtěch Prchal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #11 Adam Doupovec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U18 hráč #66 Marek Lokaj , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
41:57 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
40:10 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
37:58 GÓL Aligators U18! 5:5
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #11 Adam Doupovec, asistoval #55 Ondřej Čech (5:5)
34:06 GÓL Aligators U18! 4:5
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #29 Kryštof Drápal, asistoval #65 Filip Sedláček (4:5)
32:33 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:5
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #10 Martin Komprda bez asistence (3:5)
29:59 GÓL Aligators U18! 3:4
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #66 Marek Lokaj, asistoval #65 Filip Sedláček (3:4)
29:08 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #95 Jan Gabarík, asistoval #2 Vojtěch Dvořák (2:4)
28:23 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #71 Petr Šterc, asistoval #83 Ondřej Kryštof (2:3)
26:58 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #95 Jan Gabarík, asistoval #83 Ondřej Kryštof (2:2)
23:47 Vyloučen hráč #45 Vojtěch Procházka družstva Aligators U18 na 2 minuty za sekání
15:44 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:1
08:53 GÓL Aligators U18! 2:0
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #97 David Španěl, asistoval #98 Lumír Kramoliš (2:0)
07:42 GÓL Aligators U18! 1:0
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #98 Lumír Kramoliš, asistoval #65 Filip Sedláček (1:0)
05:43 Vyloučen hráč #71 Petr Šterc družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
04:48 Vyloučen hráč #65 Filip Sedláček družstva Aligators U18 na 2 minuty za sekání