0

1

3.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Zlín Lions 3:4pn
branky: 14. Natálie Turini, 29. Aneta Balážová, 29. Ellen Rygrová - 17. Anna Klacková, 24. Zuzana Neubauerová, 26. Anna Klacková; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Fantová ? - Kateřina Vrlová ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #2 Eliška Jelínková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #20 Lucie Žaroská a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #84 Aneta Balážová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #70 Denisa Lakomá , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #5 Eliška Tesaříková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #78 Sarnai Altantuul , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
33:58 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
28:59 Timeout Zlín Lions
28:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Ellen Rygrová bez asistence (3:3)
28:05 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #84 Aneta Balážová, asistoval #2 Eliška Jelínková (2:3)
25:44 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Anna Klacková, asistoval #2 Kateřina Vrlová (1:3)
23:16 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Zuzana Neubauerová bez asistence (1:2)
20:18 Vyloučen hráč #23 Adéla Mičová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra na zemi
19:17 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #5 Eliška Tesaříková.
16:48 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Anna Klacková bez asistence (1:1)
13:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #6 Natálie Turini, asistoval #2 Eliška Jelínková (1:0)