2:1
    Michaela DANÍČKOVÁ
    (Vrlová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Zlín Lions 2:1
branky: 17. Klára Souralová, 22. Sandra Šmerdová - 36. Michaela Daníčková; rozhodčí: Dominik Papp - Petr Pagáč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lea Raidová ? - Kateřina Vrlová ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
35:55 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #72 Michaela Daníčková, asistoval #2 Kateřina Vrlová (2:1)
35:55 Přece jen se dočkaly! Daníčková po výhozu Vrlové kazí brankářce Brna vychytanou nulu pět vteřin před koncem.
34:27 Lvice to nevzdávají a tlačí Hattrick, dočkáme se čestného úspěchu v síti Brna?
32:00 Donalová na Žaroskou, střela beckendem, těsně mimo branku Brna. Zbývají čtyři minuty do konce utkání.
30:12 Přesto bojují a snaží se s výsledkem něco udělat, čas ale běží příliš rychle.
28:40 Lvicím se nedaří, když už míček vybojují, zase ho brzo ztratí a k brance Brna se moc nedostávají. Když už ano, tak střely míří mimo branku.
26:12 Neubauerová byla úplně sama před brankou Brna, brankářka si na ní ale smlsla a vysloužila si potlesk tribuny.
24:14 Jdeme do poslední části, Lions mají 12 minut na změnu skóre.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:50 Hostující Klacková v další velké šanci, ale jakoby si zlínské holky nechaly štěstí v zakončení doma...
21:55 A Brno ji využívá, po buly měla velkou šanci Daníčková, hala jen zahučela nad neproměněním.
21:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Sandra Šmerdová, asistoval #26 Nela Dlouhá (2:0)
21:11 Vyloučen hráč #88 Zuzana Neubauerová družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
21:11 Špatná domluva na střídačce Lions, Hattrick si zahraje přesilovku.
16:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Klára Souralová, asistoval #16 Karolína Horká (1:0)
16:41 Dohnalová si neporadila s vyvezením míčku z obrany, domácí Horká jí míček sebrala a Souralová zamířila přesně do růžku - Hattrick jde do vedení.
15:41 Hattrick tlačí, střely ale končí na pozorné Vrlové, obránkyně si teď vyslechly rady od trenéra.
14:12 Pekárková na Vrlovou nevyzrála. Kačka se evidentně dobře vyspala a drží šance Zlína na dobrý výsledek.
12:25 Žarovská v první velké šanci Lions, do vedení je neposílá.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 V první třetině jsme se branky nedočkali, Hattrick x Lions 0:0.
11:55 Timeout Zlín Lions
10:48 Horká z Hattricku to teď chtěla změnit, sama měla za střídání tři střely, skóre se ale nemění.
09:54 Stále čekáme na první branku utkání, někteří diváci si nervózně podupkávají nožkou...
08:00 Domácí brankářka Vrlová si připisuje jeden zákrok za druhým, ale i domácí holky měly šance. Hraje se ve svižném tempu neodpovídajícímu časné ranní hodině.