2
    Ondřej KROUTIL
    špatné střídání

IBK Holice - FbC Hradec Králové B 6:11
branky: 6. Adam Kovařík, 12. Michael Novák, 14. Jakub Tlučhoř, 38. David Tylšar, 40. Adam Kovařík, 41. Tomáš Číhař - 1. Patrik Strejcius, 2. Filip Nerad, 4. Filip Hušek, 21. Tomáš Pokorný, 24. Michal Kunart, 25. Jan Schejbal, 27. Jakub Vít, 30. Filip Nerad, 38. Dominik Jarka, 39. Jan Schejbal, 39. Filip Hušek; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Dušek 34 - Filip Školník 20; po třetinách: 3:3, 0:5, 3:3
45:00 Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér): První třetina vyrovnaný zápas, poté soupeř prokázal svoje kvality a udržel vedení až do konce utkání.  nDěkuji soupeři za zápas, kterým jsme ukončili letošní sezónu.
45:00 Střely ve 3. části: 10:16
44:46 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
43:14 Jsou šance na obou stranách
40:59 GÓL IBK Holice! 6:11
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (6:11)
40:48 Hra je už dost unavená.
39:12 GÓL IBK Holice! 5:11
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (5:11)
39:12 Hezkou akcí se prosadili Holice.
38:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (4:11)
38:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #68 Michal Kunart (4:10)
37:19 GÓL IBK Holice! 4:9
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #19 Adam Kovařík (4:9)
37:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Dominik Jarka, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:9)
34:32 Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
33:14 Hra je vyrovnaná
31:32 Hodně faulu na obou stranach
30:00 Střely ve 2. části: 7:12
29:30 Výborný zákrok Hradeckého golmana
29:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad bez asistence (3:8)
27:19 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
27:09 Přečíslení Hradce 2 na 1 nekončí golem
26:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #68 Michal Kunart (3:7)
24:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #37 Filip Nerad (3:6)
23:15 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart bez asistence (3:5)
22:31 Hradec ted nedokazal trefit prazdnou branku
20:20 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #92 Štěpán Heger (3:4)
17:53 Michal Kunart ve své druhé golové šanci opět neskoruje.
17:02 Ted neuznaní gol Hradce
16:40 Hra je vyrovnaná
15:00 Střely v 1. části: 9:17
14:30 Holice tlačí.
13:26 GÓL IBK Holice! 3:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #80 David Tylšar (3:3)
13:20 Michal Kunart ve velké příležitosti neskoruje.
11:30 Holice snižují.
11:19 GÓL IBK Holice! 2:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák z trestného střílení (2:3)
10:30 Holice v plném počtu.
08:59 Poky nastřelil tyč
08:14 Vyloučen hráč #37 Lukáš Kment družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
06:25 Výborný zákrok Holického brankáře.
05:30 GÓL IBK Holice! 1:3
05:00 Nepřesná rozehra Hradce byla málem potrestána.
03:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #15 Jakub Vít (0:3)
03:40 Hradec je aktivnějším týmem.
02:10 Hradec se ujímá vedení 2:0
01:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #92 Štěpán Heger (0:2)
00:52 Hradci se povedlo v první minutě skorovat.
00:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #24 Michal Rolín (0:1)