• 43 42:45
    2:17
    (Rolín)

FBC TJ Draci Lanškroun - FbC Hradec Králové B 2:17
branky: 23. Jakub Dzurik, 32. Jan Šťastný - 1. Jan Schejbal, 3. Filip Nerad, 3. Jan Schejbal, 14. Michal Kunart, 15. Štěpán Heger, 15. Michal Rolín, 15. Michal Kunart, 16. Michal Kunart, 17. Filip Nerad, 20. Patrik Strejcius, 25. Filip Nerad, 29. David Štaier, 31. Jan Schejbal, 33. Tomáš Pokorný, 38. Patrik Strejcius, 42. Patrik Strejcius, 43. Jan Schejbal; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Maršík 29 - Filip Školník 10; po třetinách: 0:7, 1:5, 1:5
45:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
45:00 Střely ve 3. části: 5:12
44:31 Golman už byl na zemi, ale Pokorný netrefuje branku.
42:45 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #24 Michal Rolín (2:17)
41:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #12 Tomáš Pokorný (2:16)
40:10 Trestné střílení družstva FBC TJ Draci Lanškroun neproměnil #3 Kristián Bříza.
38:53 Schejbal netrefuje prázdnou branku.
37:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #7 Dominik Jarka (2:15)
36:42 Vyloučen hráč #65 David Slouka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře
36:21 Další chyba kterou musí Školník chytat. Tentokrát od Čubírky.
35:21 Pokorného chybu hasí Školník.
33:33 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká florbalka
32:53 Po chybě Kořínka, Dzurik netrefuje bránu.
32:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:14
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #86 Patrik Strejcius (2:14)
31:58 Štěpán Heger nastřeluje tyčku.
31:37 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:13
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #23 Jan Šťastný, asistoval #3 Kristián Bříza (2:13)
31:37 Gól po doražce.
30:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:13
30:46 Další gól po krosu přes celou šířku hřiště.
30:00 Střely ve 2. části: 5:16
28:25 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:12
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #11 Michael Kořínek (1:12)
28:25 Štaier zasouvá míček k tyči z prostoru za brankou.
27:09 Strejcius našel krásný kros na Pokorného, golman Lanškrounu připraven.
24:29 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #92 Štěpán Heger (1:11)
22:42 Vyloučen hráč #88 Jakub Dzurik družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
22:15 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:10
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #88 Jakub Dzurik, asistoval #12 Michal Murín (1:10)
22:15 Dzurik trefuje mezírku mezi nohoma Školníka.
19:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #71 David Štaier (0:10)
19:48 Štaier našel nepokrytou florbalku Strejciuse a ten dává gól do odkryté kasy.
18:42 Hradec je stále na míčku. Lanškroun se téměř nedostává přes půlku.
16:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:9)
16:19 Pokorný našel Nerada a ten trefil odrytou klec.
15:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart bez asistence (0:8)
15:12 Lanškroun začína presovat.
15:00 Střely v 1. části: 2:18
14:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:7)
14:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #42 Jan Schejbal (0:6)
14:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:5)
13:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #5 Ondřej Šimerda (0:4)
12:12 Štaierova nebzpečná střela, Maršík předvedl krásný zákrok.
11:32 Kořínek z velkého brankovště přestřeluje branku.
09:21 Hradec kontroluje hru, nepouští Lanškroun do téměř žádných šancí.
05:37 Hra přerušena kvůli krvavému zranění brankaře Lanškroumu na prstě.
04:31 Pokorný se snažil z poza branky zasunout balónek k tyči. Golman však ve střehu.
03:23 Strejcius byl teď sám před brankařem, ale gól z toho není.
02:28 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
02:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
00:34 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:1)
00:34 Strejcijus našel krásný kros a Schejbala a ten trefuje prázdnou bránu.
00:01 Hradec vyhrál úvodní buly.