43
  • 43 42:21
    Vrchlabí

Finance Novák FBK Jičín - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 5:4
branky: 3. Patrik Sytný, 23. Petr Dlouhý, 32. Vojtěch Haken, 36. Jan Štál, 39. Marek Hubaček - 1. Michal Skrovný, 6. Michal Skrovný, 23. Jiří Kramer, 40. Tomáš Sedláček; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Líbal 28 - Vojtěch Mikšík 26; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:1
45:00 Komentář domácích Ouhrabka Pavel (Trenér): Díky za zajimávý a férový zápas a přejeme šťastný návrat domů
45:00 Komentář hostů Havlík Tomáš (Vedoucí): Děkujeme za zápas a gratulujeme Jičínu k postupu do divize.
45:00 Střely ve 3. části: 12:10
43:00 Vrchlabí v šesti
42:21 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
39:48 Mára Hubaček se pěkně vytočil v rohu, bohužel střela šla vedle
39:02 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Tomáš Sedláček, asistoval #11 Filip Frýda (5:4)
38:23 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #17 Petr Dlouhý (5:3)
35:26 tempo se konečně začíná blížit dané soutěži...Jičín si bere vedení
35:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (4:3)
34:13 na sparťana dobrá střela...bohužel končí na břevnu...
31:51 střela Vojty Hakena byla přesně mezi nohy bránícího hráče...to brankář nečekal...srovnáno
31:50 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (3:3)
30:00 Tak Jičín pojďme dáme góóól
30:00 Střely ve 2. části: 12:11
29:35 gól Jičína krásně trefuje T. Houška, bohužel vysokou florbalkou, takže se skóre nemění
23:42 hráči Jičína začali diktovat tempo...vyrovnat!!!
22:55 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #8 Michal Zaplatílek (2:3)
22:01 krásné sólo předvedl Petr Dlouhý a nekompromisně zakončil...srovnáno
22:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý bez asistence (2:2)
21:39 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
21:39 Tomáš Houška se neudržel a pronesl něco nehezkého k rozhodčímu...teď si odpočine
19:34 opticky má více ze hry Vrchlabí...
15:01 obrovská šance Špindlu hned na úvod druhé části...chlapci vstávat
15:00 Střely v 1. části: 7:11
13:46 nebezpečná situace před jičínskou kasou po malé domů...dopadlo to dobře
13:30 Jičín přežil oslabeni a snaží se vyrovnat...
10:07 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zdržování hry
08:12 a fandíme všichni....Jičííín
05:20 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #77 Vojtěch Pršala (1:2)
05:14 Jičín v tlaku, který končí gólem Vrchlabí...
02:48 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (1:1)
02:48 a máme srovnáno....krásná střela tahem
00:45 no tak to nám to pěkně začíná....Vrchlabí se ujímá vedení
00:44 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
00:00 A jdeme do posledního utkání...Jičííín jedééém