6:2
    Adam PLACHÝ
    ()

Finance Novák FBK Jičín - SOKOLI Pardubice U50/B 6:2
branky: 31. Jan Klamrt, 33. Tomáš Ouhrabka, 37. Tomáš Ouhrabka, 38. Petr Dlouhý, 42. Vojtěch Plecháč, 44. Tomáš Ouhrabka - 29. Tomáš Kubíček, 45. Adam Plachý; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Líbal 15 - Daniel Paar 13; po třetinách: 0:0, 0:1, 6:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:14 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý bez asistence (6:2)
43:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (6:1)
43:56 sparťan a hatttick...dneska je možné všechno...  :-o
41:08 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #24 Patrik Sytný (5:1)
39:14 Pardubice to zkouší v šesti
37:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #12 Jan Klamrt (4:1)
37:05 to byla rychlost...Jičín odskakuje
37:00 Vyloučen hráč #99 Adam Filip družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
37:00 a i Jičín si zahraje přesilovou hru
36:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (3:1)
36:05 A Tomáš Ouhrabka ukazuje, že Jičínu jdou i oslabení....škoda, že je to sparťan...nedá se to léčit?
34:16 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 Jan Klamrt (2:1)
32:58 Jičínu o přestávce asi zazvonil budík a hráči se konečně probudili...máme tu otočení skóre ve prospěch Jičína
30:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #17 Petr Dlouhý (1:1)
30:32 A máme tu vyrovnání...pojďme tlačit dál
30:00 Jičíííín jedéééém
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
28:28 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #16 Marek Viterna (0:1)
28:28 Pardubice otevírají skóre tohoto zápasu...donutí to Jičín více běhat?
28:00 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
28:00 A máme zde první přesilovku, uvidíme jak s ní Pardubice poradí
25:00 ....a čas plyne...
22:10 série nepřesností na obou stranách
20:03 Tutovku Petra Dlouhého likviduje neskutečným zákrokem gólman Pardubic
15:00 Tak doufejme, že druhá třetine přinese i nějaké góly
15:00 Střely v 1. části: 5:7
12:29 tak i Jičín ukazuje, že chce hrát dopředu...jen trošku zpřesnit střelbu a bude to tam
07:52 Teď Líbal tým podržel....likviduje obrovské šance soupeře
07:16 Po chybě Máry šli Pardubice do přečíslení, brankář Jičína kryje
05:36 Vidíme ospalou hru...zřejmě se hráči ještě nenaladili na zápasové tempo
01:40 Pěkná střela Denise z první, bohužel jen do břevna
00:00 Tak po delším čekáni na hráče Pardubic konečně začínáme