5:5
    Matěj STRNAD
    (Bartoš)

FBC Dobruška - FBC Trutnov (DTJ) A 5:5
branky: 7. Václav Oubrecht, 18. Marek Matějů, 32. Matěj Grulich, 38. David Kollert, 41. David Kollert - 4. Martin Mečíř, 5. Pavel Bartoš, 17. Pavel Bartoš, 20. Martin Mečíř, 43. Matěj Strnad; rozhodčí: David Richter - Daniel Suchý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Robert König 7 - Jan Charouz 33; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 14:2
44:01 Trutnov se snaží uhrát bod a stvrdit vítěství, Dobruška má co dělat.
42:39 Trutnov rapidně zrychlil hru a vyžil krásnou šanci.
42:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (5:5)
41:48 Po zlomení hokejky čísla 5 Čejpy se na chvíli pozastavila hra. Už se hraje a atmosféra stoupá. Dobruška se snaží udržet vedení. Zbývá pár minut do konce.
40:06 GÓL FBC Dobruška! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #97 Matěj Grulich (5:4)
39:38 Hra se teď převážně drží na straně domácích.
38:54 Agresivita ze stran hráčů stoupá. Oba tými chtějí 3 body a ukončit sezónu výhrou.
37:36 Hra byla vyrovnána.
37:12 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:4)
36:35 Dobruška se snaží využít přesilovou hru. Jdou na to takticky.
36:11 Hra se většinu času odehrává na straně Trutnova. Dobruška agresivně útočí na soupeře. Trutnov má málo šancí na přesun na domácí stranu.
35:23 Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hrubost
34:08 Trutnov reaguje a zrychluje hru.
33:38 Dobruška maří šance Trutnova hned v zárodku.
33:08 Dobruška se takticky ujímá míčku a snaží se zmást hráče Trutnova.
32:32 Hra probíhá na straně Trutnova.
32:04 Dobruška se snaží vyrovnat na 4:4. Trutnováci se nechtějí nechat a napadají hráče Dobrušky.
31:16 Krásně mířená střela od FBC Dobrušky
31:12 GÓL FBC Dobruška! 3:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #21 Jan Černý (3:4)
30:01 Opět probíhá promýšlení taktik na obou stranách hriště. Chlapy si chtějí vychutnat sladké vítěství, ne hořkou prohru. Oboje však zažene dobře vychlazené Dobrušské pivu.
30:00 Střely ve 2. části: 16:8
29:39 Poslední vteřiny před koncem druhé třetiny se snaží FBC Dobruška uhrát bod.
28:38 Hráči začínají být při posledním zápasu sezóny podráždění a mírně agresivní vůči soupeři. Oba chtějí ukončit sezónu vítěstvím.
27:58 Trutnov i Dobruška jsou rovnocený soupeři. Vše teď záleží na golmanech.
26:48 Mezi šancemi Dobrušky se pokusil přidat bod i Trutnov. Oba tými zatím bez bodu.
25:46 Hráči Trutnova se pokusili o gól, ale golman Dobrušky to vychytal.
24:01 Další neproměněná šance pro FBC Dobrušku.
23:00 Hráči FBC Dobrušky mají spoustu gólových šancí, ale golman Trutnova vše vychytá.
21:04 FBC Trutnov se ujímají míčku.
19:19 Hráči FBC Trutnova proměnili trestné střílení
19:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř z trestného střílení (2:4)
19:16 Byl písknutý nájezd pro FBC Trutnov.
18:43 FBC Trutnov se pokus o gól, ale neúspěšně.
18:06 Dobruška neubírá na tempu hry. Z větší části se hraje na části hostů.
17:47 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (2:3)
17:00 Tým Dobrušky agresivně útočí
16:18 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #10 Filip Srna (1:3)
16:14 FBC Dobruška jde na hru takticky.
15:47 Hra se přesouvá na polovinu domácích.
15:05 Hra začala a míče se ujíma Dobruška.
15:01 Oba tými o přestávce promýšleli své taktiky, uvidíme jak budou úspěšní.
15:00 Střely v 1. části: 8:2
14:99 Spousta gólových šancích od FBC Dobrušky, bohužel neproměněné. Hráči FBC Trutnova měli gólových šancí málo, ale všechny proměnili.
14:04 Hráči FBC Trutnova tvrdě naráží na hráče FBC Dobrušky a nedávají jim šanci ke střelbě.
12:47 Hra nabírá na agresivitě.
11:52 FBC Trutnov měl teď šanci dát gól, ale minul bránu.
11:43 Hráči FBC Trutnova nenechají domácí chvíli v klidu. Avšak hráči FBC Dobrušky si to nenechají líbit a obratem přesouvají hru na protihráčovu polovinu. Počtem střel FBC Dobruška vede a snaží se využít každé šance, ale marně.
08:47 Hra se momentálně drží na straně domácích.
07:55 Oba týmy drží aktivní tempo.
06:55 Hra se uchýlila k taktizování.
06:12 První střela FBC Dobrušky
06:11 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht bez asistence (1:2)
04:09 Druhý goĺ pro FBC Trutnov
04:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #88 Matěj Strnad (0:2)
03:45 Hráči FBC Trutnova využili šanci a skórovali.
03:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř bez asistence (0:1)
03:10 FBC Dobruška vede v poču střel
02:15 Hráči FBC Trutnova se marně snaží o navládu nad míčkem, avšak FBC Dobruška je nechce pustit.
01:05 Dobruška agresivně útočí
00:30 na začátku se míčku ujmula Dobruška