• 45 44:47
    10:4
    (Matějů)

FBC Dobruška - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 10:4
branky: 12. Marek Matějů, 14. Matěj Grulich, 19. David Kollert, 21. Jan Čtvrtečka, 24. Jan Čtvrtečka, 30. Václav Oubrecht, 33. Jakub Holeček, 36. Jan Flegl, 38. Aleš Moravec, 45. Jan Čtvrtečka - 9. Petr Doleček, 30. Jan Moravec, 38. Maxim Kubelka, 44. Petr Doleček; rozhodčí: David Richter - Daniel Suchý; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 15 - Josef Netušil 24; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:2
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Děkujeme za zápas a našim divákům za podporu!
45:00 Komentář hostů Kubelka Maxim (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v nové sezóně.
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
44:47 GÓL FBC Dobruška! 10:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #88 Marek Matějů (10:4)
43:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 9:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (9:4)
43:35 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hrubost
39:31 Vyloučen hráč #13 Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování
39:31 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
38:28 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
37:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 9:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (9:3)
37:30 GÓL FBC Dobruška! 9:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #4 Václav Oubrecht (9:2)
35:22 GÓL FBC Dobruška! 8:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl bez asistence (8:2)
32:10 GÓL FBC Dobruška! 7:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Jakub Holeček, asistoval #21 Jan Černý (7:2)
30:00 Střely ve 2. části: 13:6
29:43 GÓL FBC Dobruška! 6:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #21 Jan Černý (6:2)
29:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #13 Jan Moravec bez asistence (5:2)
25:28 Krásné šance na straně Dobrušky.
23:39 GÓL FBC Dobruška! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (5:1)
20:50 GÓL FBC Dobruška! 4:1
18:55 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #97 Matěj Grulich (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 10:7
13:46 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #21 Jan Černý (2:1)
13:46 Domácí střílí druhou branku.
11:30 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (1:1)
10:55 Vyloučen hráč #90 Tomáš Kmoch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
10:55 Domácí si zahrají přesilovku.
08:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 0:1
06:26 Viděli jsme šance na obou stranách.