43
  • 43 42:59
    Vrchlabí

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - IBK Holice 9:5
branky: 4. Lukáš Ranný, 7. Lukáš Ranný, 14. Lukáš Ranný, 33. Vojtěch Pršala, 34. Jiří Kramer, 35. Zbyněk Zejda, 37. Lukáš Ranný, 40. Lukáš Ranný, 42. Lukáš Ranný - 2. Adam Kovařík, 11. David Tylšar, 19. Ondřej Kroutil, 25. Tomáš Číhař, 34. David Sušil; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Mikšík 13 - Lukáš Kment 6; po třetinách: 3:2, 0:2, 6:1
45:00 Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér): První dvě třetiny jsme předvedli velice vyrovnaný výkon a soupeřovi jsme stačili ve všech herních atributech, ale třetí třetinu jsme fyzicky nezvládli a odpadli jsme. Děkujeme soupeřovi za utkání.
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Díky fyzické přípravě jsme ve třetí třetině přetlačili soupeře a vyhráli jsme. Děkujeme soupeřovi za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 7:10
44:30 Holice jdou do hry bez brankáře.
43:52 Dobrý tlak Holic, ale brankář a obrana Vrchlabí si s ním poradila.
42:59 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
41:32 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 9:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #11 Filip Frýda (9:5)
40:07 Vrchlabí získalo dominanci na hřišti a mají díky tomu více šancí.
39:33 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 8:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #23 Roman Větrovec (8:5)
36:32 Timeout IBK Holice
36:32 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 7:5
35:31 Bránkář chytil míček  a neveděl kde ho má. Nakonec se ukázalo, že měl míček pod maskou.
34:45 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #11 Filip Frýda (6:5)
34:45 Vrchlabí zlepšilo svoji hru a ujímají se vedení.
33:35 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #77 Vojtěch Pršala (5:5)
33:35 Krásná střela do vinglu hráče Vrchlabí znamená zase remízový stav.
33:21 GÓL IBK Holice! 4:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:5)
33:00 Faltejsek se uvolnil krásným pohybem, ale poté nahrál na slepo.
32:29 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #9 Tomáš Havlík (4:4)
32:29 Vrchlabí snižuje krasnou akcí.
31:37 Vrchlabí přesilovku nevyužili. Díky dobré obranné hře Holic.
30:00 Střely ve 2. části: 2:5
29:59 Druhá třetina byla velmi rychlá plná soubojů. Holice získali iniciativu.
29:38 Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
26:11 Vyloučen hráč #23 Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:42 GÓL IBK Holice! 3:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #60 Michael Novák (3:4)
24:42 Střela přes tři čtvrtě hřiště prošla brankářovi Vrchlabí mezi nohama. Brankář nejspíš neviděl.
19:42 Brankář Vrchlapí pěkně využil celé velké brankoviště a skočil si pro odražený balon a zabránil dorážkám.
18:26 GÓL IBK Holice! 3:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (3:3)
18:26 Krásná kombinace hráčů Holic vedla k ještě krásnějšímu gólu.
18:11 Dobrý blok hráče Holic, kdyby tam nebyl tak to je jasný gól.
16:33 Oba týmy předvadí nejenom souboj florbalový, ale i šermířský ve hře je jedno sekaní za druhým, vždy ovšem oboustranné, tudiš rozhodčí nechávají hru plynout.
15:44 Holice dobře napadají.
15:00 První třetinu máme za sebou tým Vrchlabí zatím lechce lepší, ale Holice vyčnívají v střelecké efektivitě 3 střely a 2 branky jsou dobré.
15:00 Střely v 1. části: 6:3
14:55 Dobrý free style hráče Holic bohužel k brance nevedl.
13:06 Vrchlabí střelilo tyč.
13:00 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:2
11:00 Dobrý zákrok golmana Vrchlabí helmou.
10:18 Holice oživili svoji hru na bálonku a hned to je na hřišti vidět.
10:08 GÓL IBK Holice! 2:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #82 Jan Fišar (2:2)
08:10 Důraz Holic na velkém brankovišti, ale golman Vrchlabí nebojácně skočil pod nohy a míček získal.
07:48 Dobrá akce Vrchlabí a dobrý zákrok golmana Holic.
07:06 Vrchlapí zatím více na balonku. Holice hrajou na nebezpečné brejky.
06:40 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:1)
03:22 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:1
03:04 Vrchlabí má zde podporu v podobě díváků, kteří velmi aktivně fandí.
01:14 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #82 Jan Fišar (0:1)
01:14 Holice ihned aktivnější a díky tomu vedou 0:1.
00:00 Dobrý den, vážení diváci čeká nás další zápas regionální ligy mužů skupina 4 mezi IBK Holice a Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí.