6:6
    Pavel BARTOŠ
    (Bartoš)

HAGA Pardubice - FBC Trutnov (DTJ) A 6:6
branky: 17. Lukáš Samek, 23. Daniel Pilný, 26. Martin Drápalík, 34. Ondřej Pátek, 34. Lukáš Samek, 35. Daniel Pilný - 9. Matyáš Rolenec, 10. Petr Bartoš, 12. Filip Vymlátil, 17. Jan Tatar, 36. Matyáš Ioanidis, 45. Pavel Bartoš; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:3 + Martin Kisý OS; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Vraný 11 - Jakub Strnad 17; po třetinách: 0:3, 3:1, 3:2
45:00 Komentář hostů Haufer Tomáš (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí): Vyrovnaný zápas. Z naží strany bojovný výkon. Škoda té remízy. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:37 Tento zápas je tak dramatický, že jsem nikdy nezažil težší pořádání.
44:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (6:6)
43:19 Timeout FBC Trutnov (DTJ) A
43:19 Uvidíme jestli Trutnov odvolá brankáře.
41:59 Dobrá střela Trutnova za tělem a ještě lepší blok hráče Hagy.
40:07 Samostatný únik Trutnova končí mimo tři tyče.
37:20 Čistý souboj rameno na rameno Samek neustál a skončil v mantinelu.
36:03 Dobrý zákrok brankáře Trutnova helmou. Svůj zákrok nepřiznal, tudíž rozehrává Trutnov.
35:50 Střela Pilného a dobrý zákrok brankáře Trutnova.
35:36 Malá domů a nebezpečná standartní situace Trutnova. Bohužel nevyužita.
35:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #7 Petr Bartoš (6:5)
35:22 Nádherná kombinace Trutnova vede ke snížení.
34:53 GÓL HAGA Pardubice! 6:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #10 Daniel Pilný bez asistence (6:4)
34:53 Třetí třetina je zatím pod taktovkou domácího týmu Hagy. Uvidíme jak na to trenér Trutnova zareaguje.
34:40 Dobrý zákrok brankaře Trutnova.
34:27 Dobrý zákrok Vraného.
33:47 Hráč s číslem 87 už se mohl vrátit do hry po sobním trestu 2 plus ¨10.
33:24 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #4 Martin Drápalík (5:4)
33:09 GÓL HAGA Pardubice! 4:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #13 Ondřej Pátek, asistoval #15 Lukáš Samek (4:4)
32:07 Zatím Haga má více ze hry. Trutnov je nebezpečný s ptotiútoků.
30:44 Střela Trutnova, ale dobrý blok Pilného.
30:00 Druhá třetina byla docela emotivní a tým Trutnova na to doplatil. Uvidíme jestli svoji hru uklidní a budou hrát stejně jako první třetinu.
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
29:25 Sýkora opět dobře přečetl hru.
29:07 Šanci Trutnova 3 na 1 ubránil Sýkora.
27:08 Trutnov svoji hru uklidnil a zase začíná mít šance.
26:17 Haga všechny svoje přesilovky využila.
25:48 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #10 Daniel Pilný (3:4)
24:58 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
24:58 Utkání se nám docela vyhrotilo. Trutnov je opakovaně vyloučován.
22:10 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #7 Daniel Sýkora (2:4)
21:45 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) A - osobní trest
21:45 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nesportovní chování
20:55 Teď má Haga zase ona krátkou přesilovku. Hráč Trutnova s číslem 88 nedovoleně získal míček sekaním.
20:35 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
18:50 Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
18:50 Máme tu první vyloučení dnešního dne. Sýkora bránil hráči trutnova ve výběhu
16:42 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek bez asistence (1:4)
16:42 Krásná stahovačka Samka překvapila brankáře Trutnova. Haga snižuje.
16:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #71 Matyáš Rolenec (0:4)
16:00 Zase gól Trutnova z rychlého brejku. Haga svůj tlak před brankářem nevyužila, tak je Trutnov potrestal. Jak se říká nedáš dostaneš.
15:35 Velká šance Trutnova a dobrý zákrok Vraného.
15:00 Jdeme na druhou půlku. Uvidíme jestli haga už zvýší svoji efektivitu střelby.
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:59 Máme za sebou první půlku zápasu. Zatím lekce s efektivity. Trutnov s 6 střel dal 3 branky. Haga v počtu střel vede, ale střílí většinou z dálky a brankář s Trutnova střely vidí, tudíž s nimi neměl žádný problém. Haga měla dvě gólové šance, alebrankář Trutnova vždy vytáhl neskutečný zákrok.
14:17 Velká šance Hagy, ale golman Trutnova zatím bezchybný.
12:44 Samostatný unik Sýkory a jen výborný zákrok brankáře Trutnova zabránil jasnému gólu.
11:43 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #12 Filip Vymlátil, asistoval #7 Petr Bartoš (0:3)
11:43 Velký tlak Hagy na útočné polovině. Z následného protiútoku padl gól pro Trutnov.
10:30 Střela Trutnova a dobrý blok Pátka.
09:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (0:2)
09:30 Dobrá střela od půlku přes blok hráčů Hagy. Vraný neměl šanci střelu vidět.
08:51 Gid poslal na brankáře Trutnova pomalou střelu, kterou bez problému chytá.
08:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec, asistoval #18 Jan Tatar (0:1)
08:08 Důraz u brankáře Hagy zajistil první gól Trutnova.
07:16 Z protiútoku velká šance Trutnova tu, ale důsledná obrana Hagy ubránila.
06:43 Výborný zákrok Trutnovského brankáře. Přečetl hru a nohou vykopl mimo nebezpečí.
05:47 Výborný zákrok Trutnovského brankáře. Haga dostává Trutnov pod tlak.
03:00 Velká akce Hagy, ale golman hostí chytá.
01:53 Zranění Míry Zajička jedná se o kotník.
01:10 První velká akce Hagy, ale Trutnovský golman chytá.
00:55 Trutnov nastřelil tyč.
00:30 První velká akce Trutnova, ale Vraný chytá.
00:00 Dobrý den, vážení diváci vítáme vás u prvního zápasu regionální ligy mužů skupina 4 v tréninkovém cetrum Sokoli Pardubice. V prvním zápase se utká FBC Trutnov a domací Haga Pardubice.