6:1
    Adam GABRIS
    (Kubelka)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FBC TJ Draci Lanškroun 6:1
branky: 6. Tomáš Faltus, 8. Tomáš Chlumecký, 10. Štěpán Appl, 17. Vojtěch Vychytil, 28. Tomáš Chlumecký, 43. Adam Gabris - 7. Martin Řehák; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Netušil 19 - Matěj Maršík 27; po třetinách: 3:1, 2:0, 1:0
44:58 Komentář hostů Knápek Vojtěch (Trenér): děkujeme soupeři za utkání
44:58 Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér): Po 13 zápasech v kuse bez výhry, jsme konečně dokázali zvítězit.Snad první zápas co jsme nejeli v počtu do deseti lídí. Děkujeme soupeři za utkání
44:58 Poslední šance končí netrefením brány od Rajnštajna
42:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 6:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #87 Adam Gabris, asistoval #29 Maxim Kubelka (6:1)
41:36 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hra rukou
41:30 Clumecký hledal Moravce, ale netrefil dálku Moravcovi hokejky
34:58 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice B
34:58 Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání
32:22 Štěpán "Babák" Zamazal zkusil střelu, která těsně míjí bránu
30:33 Lanškroun začal presovat
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
29:30 Tomáš Kmoch netrefuje tutovku
27:31 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #7 Jakub Kalous (5:1)
22:48 Krosovka od Appla na Kubelku, který netrefuje
21:17 Vyloučen hráč #23 Jan Šťastný družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za špatné střídání
18:37 Přečíslení letohradu, ale Lanškroun ubránil 3 na 1
17:54 Oba týmy hrají vyrovnaný florbal
16:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #85 Vojtěch Vychytil, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:8
12:48 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:23 Letohrad si drží postavení v útoku
09:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Štěpán Appl, asistoval #38 Tomáš Faltus (3:1)
07:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #88 Štěpán Appl (2:1)
07:10 Josef Netušil chytá neskutečně
06:07 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #55 Martin Řehák, asistoval #3 Kristián Bříza (1:1)
05:10 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)
00:05 První buly vyhrály domácí a začínají ihned tlačit