• 45 44:37
    9:7
    (Knypl)

FTC Vysoké Mýto B - SOKOLI Pardubice U50/B 9:7
branky: 2. Vojtěch Pavlák, 5. Libor Knypl, 13. Vojtěch Pavlák, 22. Patrik Rašek, 26. Tomáš Král, 28. Vojtěch Pavlák, 34. Lukáš Matějka, 43. Libor Knypl, 45. Vojtěch Pavlák - 2. Adam Šťastný, 2. Tomáš Kubíček, 9. Adam Plachý, 11. Sebastian Ševeček, 22. Sebastian Ševeček, 32. Adam Filip, 40. Ondřej Vichr; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 12 - Martin Paukrt 24; po třetinách: 3:4, 3:1, 3:2
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupěři za zápas a přejeme příjemnou cestu domů. Pochvala patří hlavně Lukáši Matějkovi, který odehrál svůj životní zápas.
45:00 Komentář hostů Plachý Adam (Vedoucí): Děkujeme soupeři za fair play utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 9:5
44:37 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 9:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (9:7)
43:45 Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
42:44 Pardubice hrají v šesti a ještě se snaží se zápasem něco udělat.
42:31 Knypl vykoupal Paukrta a posílá Mýto do vedení o jednu branku.
42:30 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl z trestného střílení (8:7)
42:29 Drahoš vybojoval pro Mýto nájezd.
39:40 Pokornému smolně propadl míček za záda a máme vyrovnáno 7:7.
39:39 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 7:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #41 Tomáš Kubíček (7:7)
39:06 Dobrá střela Vichra ze vzduchu zaplachtila kolem branky domácích.
35:57 Jiráský se snažil dát gól brankáři mezi nohy, Paukrt si tuto možnost zkušeně pohlídal a míček chytil.
33:11 Matějka z dorážky dává branku a posílá Mýto do vedení 7:6.
33:10 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Lukáš Matějka, asistoval #2 Jan Kajsrlík (7:6)
32:10 Pokorný si připisuje důležitý zákrok a stav tak zůstává vyrovnaný.
31:23 Mistrovsky sehraná přesilovka v podání Pardubic.
31:22 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Adam Filip, asistoval #7 Adam Šťastný (6:6)
30:41 Paukrt skvěle chytá šanci Knypla v oslabení.
30:00 Střely ve 2. části: 15:5
29:47 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:21 Pavlák dává gól pod padajícího brankáře Pardubic.
27:20 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:5
25:43 Král dokázal dát gól i z takto těžké pozice a srovnává na 5:5.
25:42 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (5:5)
23:54 Rašek vysílá střelu z dálky, ale z domácích nikdo nebyl připravený na dorážku a tak si s touuo situací Paukrt snadno poradil.
21:19 Po velmi zajímavé akci dává Rašek gól. Gólman byl bez šance.
21:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Michael Drahoš (4:5)
21:12 Ševeček střílí gól s protiútoku.
21:11 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #55 Adam Plachý (3:5)
21:02 Rašek vypálil  nádhernou dělovku, ta ale končí na horní tyčce.
20:23 Paukrt si připisuje další zákrok po střele Krále.
17:08 Přesilovka se zatím Mýtu vůbec nedaří.
15:31 Vyloučen hráč #90 Jan Cakl družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
15:31 Pavlák byl v dobré šanci faulován a tak Mýto hraje přesilovku.
15:00 Střely v 1. části: 9:9
14:36 Šťastný podobně jako Knypl na začátku třetiny přestřeluje v dobré šanci branku.
13:47 Bravurní zákrok Pokorného při šanci Pardubic 2 na 1.
12:30 Pavlák, jak už to u něj bývá zvykem, trochu se štěstím dostává míč za záda Paukrta.
12:29 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:4
10:47 Drahoš blokuje nebezpečnou střelu Olivy.
10:06 Ševeček trefuje levý horní roh branky a zvyšuje na 2:4 z pohledu domácích.
10:05 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #27 Filip Oliva (2:4)
08:31 Ševeček přihrál přez celou šířku hriště a nachází Plachého, který šanci proměnil.
08:30 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #68 Sebastian Ševeček (2:3)
07:57 Pardubice dávají gól ale kvůli faulu neplatí.
07:04 Pokorný předvádí skvělý zákrok ramenem.
06:33 Paukrt chytá střelu Raška z rozehrávky.
04:48 Pavlák v dobré šanci trefuje pouze břicho gólmana Pardubic.
04:43 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #77 Tomáš Král (2:2)
04:43 Knypl srovnává na 2:2.
02:43 Knypl po nahrávce Pavláka přestřeluje bránu asi o dva metry.
01:53 Pardubice rychle otáčí vývoj zápasu.
01:52 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #4 Martin Paukrt (1:2)
01:44 Štastný dává gól po rychlé rozehrávce.
01:43 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #55 Adam Plachý (1:1)
01:14 Pavlák po přihlávce Knypla dává rychlí gól a domací vedou 1:0.
01:13 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
00:35 Paukrt chytá hned dvě po sobědoucí střely.