5:9
    Aleš MORAVEC
    (Jirák)

SOKOLI Pardubice U50/B - FBC Dobruška 5:9
branky: 1. Daniel Paar, 2. Daniel Paar, 6. Daniel Paar, 13. Tomáš Kubíček, 40. Tomáš Kubíček - 19. Marek Matějů, 22. Jan Čtvrtečka, 25. Marek Matějů, 31. Václav Oubrecht, 39. Jan Černý, 39. David Kollert, 45. Václav Oubrecht, 45. Jan Černý, 45. Aleš Moravec; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Krýslová; vyloučení: 5:0; využití: 0:4; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Paukrt 10 - Robert König 10; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:6
45:00 Komentář hostů Černý Jan (Asistent trenéra): Pardubice byli ze začátku lepší, ale my jsme se skvěle do zápasu vrátili. Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
44:53 GÓL FBC Dobruška! 5:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #89 Jan Jirák (5:9)
44:42 GÓL FBC Dobruška! 5:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý bez asistence (5:8)
44:30 GÓL FBC Dobruška! 5:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht bez asistence (5:7)
43:45 Timeout FBC Dobruška
43:01 Pardubice zkouši hru v šesti.
42:41 Timeout SOKOLI Pardubice U50/B
39:57 Kubíček ze střely z velkého brankoviště snižuje na 5:6 z pohledu Pardubic.
39:56 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #99 Daniel Paar (5:6)
38:23 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #14 Jan Patrik Hanuš (4:6)
38:07 Černý posílá Dobrušku do vedení po dorážce backhandem ze vzduchu.
38:06 GÓL FBC Dobruška! 4:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #4 Václav Oubrecht (4:5)
37:17 Vyloučen hráč #99 Daniel Paar družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
34:23 Po chybě Pardubic v obraně střílí Černý, ale jeho střela byla zablokovaná.
33:55 Pardubice napadají rozehrávku Dobrušky a snaží se jí donutit udělat chybu.
32:43 Chaloupka vypálil nebezpečnou střelu do horní poloviny branky s tou si ale brankář Pradubic poradil.
30:38 Oubrech prostřelil gólmana Pardubic mezi nohy a srovnává tak skóre na 4:4.
30:37 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #88 Marek Matějů (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 3:8
28:41 Vyloučen hráč #19 David Trojan družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za hrubost
24:57 Moravec krásnou přihrávkou našel Matějů, který snižuje na rozdíl jedné branky.
24:56 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (4:3)
24:36 Vyloučen hráč #7 Adam Šťastný družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:36 Vyloučen hráč #19 David Trojan družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
24:15 Chaloupka promách ve vyložené šanci.
23:01 Holečkova střela končí nad brankou Pardubic.
21:03 Čtvrtečka snižuje na rozdíl dvou branek po střele o tyčku.
21:02 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (4:2)
20:01 Dobruška se snažila kombinovat do prázdné branky a nahrávala si tak dlouho,  že o míček přišla.
18:37 Čtvrtečka posílá přihrávku přez celou šířku hriště, kde se nacházel Matějů, který pohodově uklízí míček do branky.
18:36 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:1)
18:04 Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
15:48 Konig chytá dvě po sobě doucí střely.
15:00 Střely v 1. části: 7:3
12:55 Kubíček zakončuje do prázdné branky po parádní nahrávce Vichra.
12:54 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #12 Ondřej Vichr (4:0)
12:12 Konig kryje nebezpečnou střelu Ševečka.
11:17 Tyč Pardubické branky zvoní po střele Moravce.
08:54 Paukrt teď čelil několika střelám Dobrušky, ale žádná nepošla za jeho záda.
05:22 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #41 Tomáš Kubíček (3:0)
04:32 Konig chytá dvě nebezpečné střely Pardubic.
03:23 Střela Pardubic z nebezpečného prostoru končí za mantinelem.
01:49 Paar zakončuje k pravé tyčce brankáře Dobrušky.
01:48 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:0)
00:20 Krásná akce Pardubic končí tečí nad ležícího brankáře Dobrušky.
00:19 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #7 Adam Šťastný (1:0)