• 42 41:57
    6:4
    (Klouček)

FbC Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto B 6:4
branky: 14. Tomáš Pokorný, 20. Milan Koubek, 33. Michal Rolín, 40. Lukáš Klouček, 42. Michal Rolín, 42. Milan Koubek - 15. Vojtěch Pavlák, 28. Tomáš Král, 40. Michael Drahoš, 41. Vojtěch Pavlák; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Filip Školník 20 - Václav Musel 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Oba golmani předvedli neskutečné zákroky. Na konec jsme několika povedenými kombinacemi dovršili vítezství. Děkujeme hráčům i soupeři za kvalitní utkání.
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 12:12
42:38 Tyčka zvoní po střele Rolína.
41:57 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #80 Lukáš Klouček (6:4)
41:36 Rolín po střele k levé tyčce vrací Hradci vedení.
41:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #14 Ondřej Vykydal (5:4)
40:13 Hned po kontaktním gólu Drahoše Pavlák srovnává.
40:12 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #68 Libor Knypl (4:4)
39:56 Drahoš po krásně umístěné střele snižuje na rozdíl jedné branky.
39:55 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Michael Drahoš, asistoval #77 Tomáš Král (4:3)
39:23 Hradec při šanci 3 na 1 střílí gól.
39:22 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #9 David Krása (4:2)
38:37 Školník chytá dorážku Pavláka.
37:21 Rašek se dostal do vyložené šance, Čubírka ho ale nedovoleným zbůsobem zastavil.
37:20 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
35:25 Mýto se snaží dát gól, ale všechny střely Hradec blokuje.
33:31 Matějka blokuje přihrávku Hradce v akci 2 na 1.
32:02 Rolín vypálil schovanou střelu, kterou Musel přez clonu hráčů neviděl.
32:01 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #5 Ondřej Šimerda (3:2)
30:13 Hradec se v oslabení dostává k další střele, tu ale brankář Mýta chytá.
30:00 Střely ve 2. části: 6:6
29:15 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra na zemi
27:34 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (2:2)
26:33 Školník chytá další střelu Raška z hranice velkého brankoviště.
24:34 Rašek si pohrál s obranou Hradce a po střele do odkryté branky trefuje tyčku.
20:50 Musel chytá vyloženou šanci Hradce po chybě Mýta v obraně.
19:58 Koubek zakončuje nájezd pod padajícího Musela.
19:57 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #33 Milan Koubek z trestného střílení (2:1)
19:41 Dvě střely Hradce v oslabení, ale s oběma si Musel poradil.
18:48 Vyloučen hráč #67 Roman Kremeník družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za držení
16:48 Školník kryje střelu Krále z hranice velkého brankoviště.
15:58 Raškovi utekl míček při koncovce.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:41 Pavlák překonává Školníka po krásné nahrávce Knypla.
14:40 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:1
13:53 Rychlá rozehrávka Hradce končí brankou.
13:52 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #33 Milan Koubek (1:0)
12:30 Brankáři zatím moc práce nemají, vetšinu střel blokují obránci.
12:02 Řada zblokovaných střel ze strany Mýta.
08:10 Míček skákal v brankovišti Mýta, ale obránci ho stihli odpálit, než se Hradec k odraženému míčku dostal.
06:35 Školník chytá samostatný únik Pavláka.
05:45 Kajsrlík zblokoval sřelu Hradce z hranice velkého brankoviště.
04:50 Hra je zatím poklidná bez větších akcí.