8:1
    Ondřej VICHR
    (Plachý)

FBC Dobruška - SOKOLI Pardubice U50/B 8:1
branky: 3. Aleš Moravec, 10. David Janeček, 17. Jan Čtvrtečka, 18. Jan Flegl, 27. Aleš Moravec, 33. Jan Černý, 37. Jan Černý, 42. Aleš Moravec - 43. Ondřej Vichr; rozhodčí: Jan Čečetka - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 13 - Daniel Paar 15; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:1
45:00 Komentář hostů Hoffman Filip (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
42:20 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 8:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr, asistoval #55 Adam Plachý (8:1)
41:43 GÓL FBC Dobruška! 8:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #97 Matěj Grulich (8:0)
36:05 GÓL FBC Dobruška! 7:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #17 Jakub Holeček (7:0)
32:59 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (6:0)
30:00 Střely ve 2. části: 8:3
26:08 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #21 Jan Černý (5:0)
17:56 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:0)
16:20 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka bez asistence (3:0)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:33 Vyloučen hráč #10 Filip Hoffman družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za hra na zemi
09:48 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #89 Jan Jirák (2:0)
03:41 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
02:56 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (1:0)