blokování florbalky
  • 42 41:36
    Orlice

Klub SPV Slovan Pardubice - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 2:2
branky: 12. Radek Filipi, 14. Dominik Řezníček - 28. David Derka, 35. Maxim Kubelka; rozhodčí: Filip Neumann - Jan Čečetka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Evžen Vokál 32 - Josef Netušil 23; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:1
45:00 Komentář domácích Kábele Roman (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér): Vyrovnané utkání, které rozhodovala šikovnost soupeřova brankáře. který nám chytil spoustu gólů. Náš brankář nás také velice podržel. Děkujeme soupeři za utkání. n
45:00 Střely ve 3. části: 8:14
41:36 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice B
41:36 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
40:39 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
34:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #92 David Derka (2:2)
30:00 Střely ve 2. části: 9:13
27:16 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #92 David Derka bez asistence (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 8:7
13:10 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček bez asistence (2:0)
11:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #3 Tomáš Cabrnoch (1:0)