6:8
    Jan SCHEJBAL
    (Štaier)

FbC Hradec Králové B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 6:8
branky: 3. David Štaier, 16. Patrik Strejcius, 23. Dominik Jarka, 30. Daniel Elicer, 36. Ondřej Šimerda, 44. Jan Schejbal - 1. František Lahučký, 10. Jiří Kramer, 11. Filip Frýda, 12. Vojtěch Pršala, 24. Michal Skrovný, 26. Michal Zaplatílek, 27. Michal Skrovný, 39. Filip Frýda; rozhodčí: Aleš Jansa - Filip Neumann; vyloučení: 3 + Daniel Kraus OS:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Školník 19 - Miroslav Jašík 19; po třetinách: 1:4, 3:3, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
43:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #71 David Štaier (6:8)
40:48 Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
38:37 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:8
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (5:8)
38:22 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
36:02 Domácí po obrovském tlaku snižují brankový rozdíl.
35:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #2 Vojtěch Vošický (5:7)
32:12 Hradec dělá všechno pro to, aby vyrovnal.
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
29:10 Hradeční neudrželi po další vstřelené brance nervy a je z toho osobní trest.
29:04 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #4 Daniel Elicer, asistoval #24 Michal Rolín (4:7)
26:57 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:7
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #10 František Lahučký (3:7)
26:57 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B - osobní trest
26:57 Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
25:29 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #77 Vojtěch Pršala (3:6)
24:16 Vrchlabí rychle odpovídá. Ne nadarmo se říká, že po gólu prvních 40 vteřin je kritických.
23:22 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:5
22:55 Hradec využívá početní výhodu při odloženém vyloučení.
22:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Dominik Jarka, asistoval #71 David Štaier (3:4)
19:53 Hradec dnes nevyživá další přesilovou hru. Do příště na tom musí zapracovat.
17:39 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky
15:53 Domací mají drobý vstup do druhé třetiny a v první minutě snižují.
15:45 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius bez asistence (2:4)
15:00 Střely v 1. části: 6:10
12:55 Hradec si to příliš komplikuje a Vrchlabí odskakuje.
11:15 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala bez asistence (1:4)
10:30 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:3
10:30 Mírné komplikace s technikou u časomíry. Vedení by mohlo koupit nový stroj.
09:39 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #13 Vladimír Pršala (1:2)
03:00 Hradec si s odpovědí moc na čas nedával.
02:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #24 Michal Rolín (1:1)
01:12 Hosté se brzy po krásné střele ujímají vedení.
00:59 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #17 Miloš Hájek (0:1)