2
  • 45 44:52
    2

IBK Holice - FTC Vysoké Mýto B 3:14
branky: 15. Ondřej Kroutil, 26. Tomáš Faltejsek, 29. Adam Kovařík - 12. Radim Jiráský, 14. Radim Filip, 15. Radim Filip, 18. Radim Jiráský, 19. Tomáš Král, 21. David Špaček, 22. Tomáš Král, 25. Tomáš Král, 26. Michael Drahoš, 29. Libor Knypl, 29. Tomáš Král, 37. Tomáš Král, 42. Radim Filip, 44. Libor Knypl; rozhodčí: Ondřej Jiránek - David Richter; vyloučení: 7 + Ondřej Shejbal 4 + Jakub Tlučhoř OS:5; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jedlička 22 - Tomáš Olejár 18; po třetinách: 1:3, 2:8, 0:3
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Soupeř psychicky nezvládl konec zápasu. Děkujeme soupeři.
45:00 Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér): Děkuji soupeři za zápas. Škoda konce utkání a celkového průběhu, které jsme bohužel nezvládli.
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
44:58 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
44:58 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice - osobní trest
44:52 Vyloučen hráč #8 Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
44:10 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost
44:10 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
43:13 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #78 Jiří Novotný (3:14)
42:14 Vyloučen hráč #20 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky
42:07 Krásná kombinace Holic do prázdné brány a ještě krásnější zásah golmana Mýta.
41:53 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip, asistoval #68 Libor Knypl (3:13)
40:23 Krásna individualní akce hráče Holic v oslabení bouhžel nebyla golová
39:04 Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2+2 minuty za sekání
38:40 Hráči Holic jsou v plném počtu a mohli skorovat, bouhžel střela bekhandem šla jen do golaman.
36:41 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (3:12)
36:41 Mýto využívá přesilovku 5na3 a zvyšuje svoje vedení na rozdíl devíti branek.
36:28 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
36:28 Mýto si zahraje přesilovku 5proti3.
35:22 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
33:15 Krásný individuální únik přes cele hřiště hráče z Holic bouhžel neskončil golem.
32:17 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
30:00 Začíná nám třetí třetina a Holice si zahrají přesilovku.
30:00 Střely ve 2. části: 9:16
29:32 Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
28:57 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:11
28:42 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (3:10)
28:35 GÓL IBK Holice! 3:9
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #12 Ondřej Shejbal (3:9)
25:36 GÓL IBK Holice! 2:9
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:9)
25:35 Krásná kombinace Holic a zakončení na švéda vyústilo v gol Holic.
25:25 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Michael Drahoš, asistoval #2 Jan Kajsrlík (1:9)
25:25 Momentálně je na hřísti jen jeden tým a tím je mýto.
24:52 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:8
24:52 Holice inkasují gol už v kompletní sestavě
23:30 Zaváhaní vyústilo ve střelu na golmnana mýta.
22:51 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:51 Mýto si zahraje poprvé v zápase přesilovku. Po kombinaci na půlce Holic končí vysoko nad.
21:14 Timeout IBK Holice
21:14 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:7
21:14 Holice jsou ve stresu a využívájí možnosti si vzít timeout.
21:14 Mýto vystihlo rozehrávku soupeře a střílí goool.
20:51 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 David Špaček, asistoval #20 Michael Drahoš (1:6)
20:51 Mýto využívá standartní situaci na půlce soupeře a stříli gol
20:30 Holice se snaží odpovědet ale střela míří jen do golmana Mýta.
18:07 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #78 Jiří Novotný (1:5)
17:30 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #68 Libor Knypl (1:4)
16:00 Holice nevyužili přesilovku a v zápětí dostavají goool.
15:00 Začíná nam třetí třetina a Holice hrají přesilovku.
15:00 Začíná druhá třetina a Holice mají k dispozici přesilovku a kombinují na půlce soupeře.
15:00 Střely v 1. části: 5:13
14:53 Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:36 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip bez asistence (1:3)
14:03 GÓL IBK Holice! 1:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (1:2)
13:34 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip bez asistence (0:2)
11:01 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
10:30 Holice kombinují u vlastní brány, ovšem ztráta balonku na pluce výustila ve střelu mýta a je to Gol
08:30 Střela Holic šla do bloku.
03:30 Tlak Holic v přesilové hře, tlačí na bránu všemi dostupnými prostředky.
03:24 Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
03:00 Tým hostů hraje na domácí půdě, podpora fanoušků na tribuně je znát.