45
  • 45 44:08
    2

FBC TJ Draci Lanškroun - Finance Novák FBK Jičín 2:13
branky: 7. Pavel Kadrnožka, 18. Dominik Morávek - 6. Tomáš Ouhrabka, 7. Tomáš Ouhrabka, 7. Tomáš Valkoun, 9. Tomáš Houška, 13. Tomáš Valkoun, 15. Patrik Sytný, 21. Jan Štál, 22. Tomáš Valkoun, 22. Denis Lenfeld, 40. Jan Štál, 41. Denis Lenfeld, 42. Patrik Sytný, 43. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Daniel Jireček - Ondřej Jiránek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Matěj Maršík 26 - Petr Líbal 21; po třetinách: 1:6, 1:3, 0:4
45:00 Komentář hostů Dlouhý Petr (Vedoucí): Děkujeme soupeři za krásné utkání ve svižném tempu.
45:00 Komentář domácích Knápek Vojtěch (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, které nám ukázalo, na čem je třeba v týmu zapracovat.
45:00 Střely ve 3. části: 7:19
44:08 Vyloučen hráč #23 Denis Lenfeld družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
42:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:13
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #17 Petr Dlouhý (2:13)
41:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:12
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:12)
40:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:11
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld bez asistence (2:11)
39:51 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:10)
38:30 Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za opakované přestupky
38:00 Gólman hostů se v této třetině zatím moc nezapotil.
32:05 Třetí třetina se prozatím odehrává na půlce Lanškrouna.
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
22:35 Vyloučen hráč #65 David Slouka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře
21:55 Hráč hostů s číslem 8 proběhl celé hřiště v touze vstřelit další branku, ovšem střela šla mimo bránu za mantinel.
21:28 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld z trestného střílení (2:9)
21:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (2:8)
20:17 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #24 Patrik Sytný (2:7)
19:00 Blok obránce domácích s číslem 86 před kasou zabránil dalšímu gólu. Jen tak dál.
17:07 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:6
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Dominik Morávek, asistoval #86 Pavel Kadrnožka (2:6)
17:06 Tlak Jičína sílí, máme tu dvě vyloučení prakticky najednou, Lanškroun využívá naplno přesilovou hru pět na tři dalším gólem.
16:30 Vyloučen hráč #24 Patrik Sytný družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
15:30 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 8:11
14:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #16 Jan Štál (1:6)
14:20 Krásný zákrok gólmana hostů, nohou vychytal jistý gól.
12:50 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun bez asistence (1:5)
12:20 Můžeme sledovat utkání v živém, svižném tempu. Všichni běhají, komunikují.
10:55 Jičín tlačí na další gól, gólman Lanškrouna se však snadno nevzdává.
08:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:4)
06:52 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:3
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #86 Pavel Kadrnožka, asistoval #3 Kristián Bříza (1:3)
06:51 Lanškroun v momentu odpovídá krásným gólem, do konce uktání však ještě musí pořádně zabrat a urvat své první body.
06:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (0:3)
06:24 Tři rychlé góly ukazují sílu Jičína v plné kráse. Touha Lanškrouna po gólu je však větší.
06:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #23 Denis Lenfeld (0:2)
05:22 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1)
05:21 Zmatek před bránou domácích vyústil v otevření skóre ve prospěch Jičína.
03:30 Parádní zákrok gólmana domácích.
01:00 Utkání začíná v plné síle, oba týmy běhají, útočí, tlak na gólmany je znát.
00:05 Vítáme Vás u dnešního utkání v nepříznivém počasí, které doufáme nebude mít vliv na sportovní výsledky.