• 45 44:55
    7:11
    (Jirásko)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 7:11
branky: 1. Maxim Kubelka, 23. Maxim Kubelka, 24. Maxim Kubelka, 26. Ondřej Majvald, 38. Jan Netušil, 43. Maxim Kubelka, 44. Tomáš Chlumecký - 1. Jakub Frýzl, 1. Petr Janíček, 3. Stanislav Karban, 13. Jakub Frýzl, 15. Petr Janíček, 34. Petr Janíček, 36. Vojtěch Marel, 37. Jakub Frýzl, 38. Václav Vachek, 45. Matouš Vágner, 45. Václav Vachek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Daniel Jireček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Netušil 26 - Jakub Kučera 11, Lukáš Rejl 9; po třetinách: 1:5, 3:0, 3:6
45:00 Střely ve 3. části: 9:11
44:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 7:11
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #16 Eduard Jirásko (7:11)
44:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 7:10
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #77 Michael Havran (7:10)
44:31 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil #7 Petr Janíček.
44:10 FBC LETOHRAD Orel Orlice B zkouší hru bez brankáře
43:05 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 7:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #89 Jakub Rajnštajn (7:9)
42:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 6:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (6:9)
39:50 FBC LETOHRAD Orel Orlice B se snaží snížit, ale tyč brány Dvora má jiný názor, spolu s domácím gólmanem míček za brankovou čáru nepustili
38:00 právě jsme viděli 3 góly vstřelené v jedné minutě
37:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #98 Matouš Vágner (5:9)
37:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #94 Jan Netušil, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:8)
36:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #7 Petr Janíček (4:8)
35:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #14 Vojtěch Marel, asistoval #7 Petr Janíček (4:7)
33:52 TJ Sokol Dvůr Králové nL B zvyšují náskok
33:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #15 Stanislav Karban (4:6)
30:01 buly jde za TJ Sokol Dvůr Králové nL B a hned vystřelili na bránu
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
29:59 hra je znovu velmi vyrovnaná
25:58 FBC LETOHRAD Orel Orlice B pomalu dotahuje TJ Sokol Dvůr Králové nL B
25:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #37 Ondřej Majvald, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:5)
24:45 Vyloučen hráč #9 Václav Vachek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
23:58 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (3:5)
22:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka z trestného střílení (2:5)
22:15 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B
21:45 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za vysoká florbalka
19:00 v oslabení se ocitl ve velké šanci letohradský Maxim Kubelka svůj brejk, ale neproměnil
18:38 Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 11:15
14:59 1. třetinu byli hráči TJ Sokol Dvůr Králové nL B výkonem jednoznačně lepší
14:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček z trestného střílení (1:5)
12:26 po skvěle ubráněném oslabení hráči TJ Sokol Dvůr Králové nL B utekli do brejku a zvyšují skóre
12:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #12 Jakub Frýzl, asistoval #15 Stanislav Karban (1:4)
10:16 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
07:30 hosté FBC LETOHRAD Orel Orlice B obrátili hru a po herní převaza, kterou měli hráči TJ Sokol Dvůr Králové nL B, teď kombinují v útočném pásmu
03:30 skóre bylo otevřeno velmi rychle za 3 minuty jsme viděli už 4 góly
02:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #15 Stanislav Karban, asistoval #13 Rudolf Suk (1:3)
00:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:2)
00:36 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #96 Lukáš Majvald (1:1)
00:13 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #12 Jakub Frýzl bez asistence (0:1)