6:11
    Jan TATAR
    (Bartoš)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FBC Trutnov (DTJ) A 6:11
branky: 10. Tomáš Chlumecký, 17. Maxim Kubelka, 22. Tomáš Chlumecký, 24. David Lauterbach, 34. Tomáš Chlumecký, 35. David Lauterbach - 5. Matěj Strnad, 10. Matyáš Ioanidis, 24. Jakub Mládek, 28. Martin Mečíř, 31. Matěj Strnad, 36. Pavel Bartoš, 40. Pavel Bartoš, 43. Matěj Strnad, 43. Adam Bureš, 44. Martin Mečíř, 45. Jan Tatar; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 2 + Jan Moravec 4:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Netušil 21 - Jakub Strnad 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:7
45:00 Střely ve 3. části: 7:21
44:50 celá hala tleská výkonu a vysoké výhře Trutnova
44:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:11
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:11)
44:00 FBC Trutnov (DTJ) A nádherně otočil vývoj utkání, nyní si jde jistě pro vítězství
43:46 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #96 Sebastian Matyas Pacan (6:10)
43:42 Vyloučen hráč #90 Tomáš Kmoch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
42:50 trutnovští teď nekompromisně ničí obranu Letohradu
42:41 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #24 Adam Bureš bez asistence (6:9)
42:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:8
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:8)
39:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #88 Matěj Strnad (6:7)
35:59 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš z trestného střílení (6:6)
34:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 6:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #28 Tomáš Chlumecký (6:5)
33:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký bez asistence (5:5)
31:54 Vyloučen hráč #13 Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hra na zemi
31:54 Trutnov vstřelil úvodní gól třetí třetiny a následuje i přesilová hra.
30:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:5
30:00 Střely ve 2. části: 15:5
27:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #7 Petr Bartoš (4:4)
23:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #13 Jan Moravec (4:3)
23:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #4 Jakub Mládek, asistoval #7 Petr Bartoš (3:3)
21:34 Letohrard otačí utkání ve svůj prospěch.
21:33 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:2
19:23 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B neproměnil #28 Tomáš Chlumecký.
16:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #37 Ondřej Majvald (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:58 Úspěšně odbráněné oslabení domacích ukončuje první třetinu zápasu.
10:55 Vyloučen hráč #13 Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2+2 minuty za hrubost
10:55 Velmi nepřijemný hit na mantinel obdržel hráč z hostujícícho týmu, rozhodčí udělil verdikt 2+2!
09:30 Padají góly na obou stranách, sami diváci nestíhají sledovat.
09:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #20 Tomáš Akštejn (1:2)
09:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #37 Ondřej Majvald (1:1)
09:04 Vyloučen hráč #18 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za špatné střídání
04:12 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 0:1
04:12 Výbornou souhru a střelu z místa velkého brankoviště právě předvedli hráčí Trutnova, akce skončila gólem.
03:20 Zatím můžeme vidět velmi běhavý start od obou týmů.
00:01 Vítáme Vás na utkání mezi FBC Orel Letohrad B a FBC Trutnov (DTJ) A.