43
  • 43 42:10
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 5:6
branky: 4. Petr Janíček, 10. Rudolf Suk, 13. Rudolf Suk, 23. Petr Janíček, 42. Rudolf Suk - 2. Filip Frýda, 20. Vojtěch Pršala, 24. Filip Frýda, 28. Filip Frýda, 35. Jiří Kramer, 36. Vojtěch Pršala; rozhodčí: Jitka Romančáková - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Němec 27 - Miroslav Jašík 24; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 18:20
42:35  TJ Sokol Dvůr Králové nL B po pátém gólu nenechají Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí ani centimetr místa, tlačí se před bránu a sypou na brankáře jednu střelu za druhou
42:10 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
41:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #15 Stanislav Karban (5:6)
35:11 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #16 Michal Skrovný (4:6)
34:51 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #8 Michal Zaplatílek (4:5)
33:15 hráč TJ Sokol Dvůr Králové nL B Vojtěch Marel neproměnil svou šanci. pouze orazítkoval horní tyč branky
30:01 úvodní buly pro TJ Sokol Dvůr Králové nL B
30:00 Střely ve 2. části: 3:8
27:51 je vyrovnáno!
27:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #96 Jiří Kramer (4:4)
27:21 početní výhoda nabídnuta týmu Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí, uvidíme zda se jim ji podaří využít a vyrovnat tak skóre
25:21 Vyloučen hráč #97 Ondřej Balcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za špatné střídání
23:44  Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí dotahují náskok TJ Sokol Dvůr Králové nL B rozdíl skóre je pouze o 1 gól.
23:43 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (4:3)
22:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (4:2)
19:45 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:2
16:52 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:01 buly pro Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:59 hra byla po celou dobu třetiny, s výjimkou přesilovky vyrovnaná, skóre je však příznivější pro TJ Sokol Dvůr Králové nL B
13:10 tým Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí dělá vše pro to, aby otočil pro ně nepříznivé skóre
12:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:1
11:01 Lahučký dostal 2 minutový trest, podle jeho slov "hasil gól"
11:00 Vyloučen hráč #10 František Lahučký družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
09:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #9 Václav Vachek (2:1)
05:50 zatím vydíme krásnou kombinační hru... již se začíná přitvrzovat v osobních soubojích
03:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:1
01:16 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
00:01 a máme tu další dnešní utkání, tentokrát TJ Sokol Dvůr Králové nL B proti Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí