42
  • 42 41:41
    4

FBC Trutnov (DTJ) A - Klub SPV Slovan Pardubice 2:3
branky: 2. Matyáš Ioanidis, 37. Jakub Mládek - 6. Vojtěch Kubant, 18. Martin Pova, 22. Radek Filipi; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 3 + Matyáš Ioanidis 4:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Strnad 22 - Evžen Vokál 16; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:49 SPV si zkušeně podrželi míček a vyhrávají, nádherným výkonem
44:05 trutnovští se ze všech sil snaží jakýmkoli způsobem vstřelit gól a otočit tak pro ně nepříznivé utkání
42:55 SPV šetří čas v obranném pásmu
41:42 domácím byla nabídnuta další přesilovka tentokrát delší 2+2 minuty, uvidíme zda se pardubickým podaří zvýšit skóre a pojistit si tak výhru
41:41 Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2+2 minuty za hrubost
41:41 nadcházející vyloučení... vydíme strkanici před střídačkou hostů
40:10 neskutečná rána z hole Martina Povy končí pouze na brankové konstrukci
38:27 skóre po nevyužité početní výhodě zústává stále 2:3
38:26 přesilovka však nekončí a domácí se skvělou hrou snaží přidat další gól a pojisti si výhru a další body do tabulky
36:46 trutnovští nabídli protihráčům další přesilovku, zdá se, že hostům hra v oslabení vyhovuje a snižují náskok Pardubic na 2:3
36:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #4 Jakub Mládek, asistoval #76 Martin Mečíř (2:3)
36:36 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:20 SPV se snaží přesilovku využít aktivní hrou, drží se v útočném pásmu, avšak trutnovští ve svém vlastním oslabení vyslali také nebezpečnou střelu na bránu soupeře
31:20 hráčům SPV byla nabídnuta další přesilovka, důvodem byla nepozornost trutnovkých
31:07 Vyloučen hráč #14 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za špatné střídání
30:01 tribuna se nám v hale v průběhu zápasu zaplnila, není divu, dnes se tu hraje krásný florbal
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:25 přesilovkou a tlakem před bránou, který noknčí gólem teď SPV zakončili třetinu
28:28 Vyloučen hráč #14 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání
27:54 nadcházející vyloučení,výhoda pro SPV
24:35 pardubický obránce Zavoral teď zastavil nebezpečnou akci Trutnova
21:54 hosté potřebují nutně snížit skóre, avšak nevyužili nabídnutou šanci v podobě trestného střílení
21:27 domácí Řezníček teď vyslal Ráďu Filipiho do samostatného uniku, který proměnil
21:53 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) A neproměnil #76 Martin Mečíř.
21:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:3)
20:00 po druhé ikasované brance se trutnovští probudili a zasypali domácí branku nespočtem střel
17:42 pardubický talent Štěpán Sochor teď skvělou přihrávkou našel Martina Povu v předbrankovém prostoru, ten nádherně zavěsil pod víko
17:41 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #91 Štěpán Sochor (1:2)
16:20 domácí teď propadli v obranném pásmu, avšak domácí gólman Evžen Vokál předvedl fantastický zákrok
15:01 začíná nám druhá část zápasu a my vám přinášíme typ koho sledovat: Martin Pova s 28 vstrelenymi góly a 41 kanadskymi body vede klubovou statistiku, tudíž otázkou není zda, ale jak moc, dnes vylepší svou produktivitu. Na straně hostů dnes nastupuje talent trutnovskeho florbalu Martin František Kisý, který sice v A týmu odehrál pouze 6 zápasu v nichž přispěl jedním kanadskym bodem, avšak se o něm v Trutnově již mluví jako o druhém Filipu Langerovi, můžeme jen spekulovat o tom kam až jeho kariéra může dospět.
15:01 buly pro domácí
15:00 Střely v 1. části: 6:9
14:59 konec 1. třetiny
14:52 střela Dominika Řezníčka neměla gólové parametry
14:00 pomalu se blíží konec třetiny, musíme říci, že v ní mělo navrch domácí družstvo, můžeme jen věřit, že na svůj dosavadní výkon naváži i v dalších částech zápasu.
12:00 skvělou akci teď předvedl Martin Kisý není divu, jak jsem se dozvěděl od skauta sedícího za mnou, že o něj projevil zájem švédský FBC Kalmarsund.
10:43 neskutečným lobem přes bránu hledal domácí hráč Martin Pova spoluhráče, akce však nekončí gólem.
09:00 všichni čtyři diváci se v hale starají a atmosféru srovnatelnou pouze se superligou
07:30 skvělí výstup z obrany teď předvedl Dominik Řezníček zvaný Gepard, akce však gólem nekončí
05:35 domácí jsou aktivnější, jejich snaha se teď promítla ve vyrovnávací gól
05:35 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (1:1)
01:59 tempo zápasu je zatím vysoké, domsamostatného úniku se dostal Matyáš Ionidis a posílá svůj tým  do vedení
01:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #88 Matěj Strnad (1:0)
00:01 úvodní buly vyhrávají hosté, avšak vidíme tlak domácích
00:00 dobré ráno příznivcům kvalitního florbalu přejí z tréninkového centra Sokoli Pardubice Váša a Kuba. dnešní program začíná zápasem A týmu Trutnova proti domácímu SPV Slovanu Pardubice.