10:2
    Tomáš ČÍHAŘ
    (Bořetický)

IBK Holice - HAGA Pardubice 10:2
branky: 1. Tomáš Číhař, 2. Adam Kovařík, 7. Adam Kovařík, 11. Tomáš Faltejsek, 25. Adam Kovařík, 26. Jakub Tlučhoř, 29. Jakub Tlučhoř, 29. Vojtěch Vlasák, 34. Adam Kovařík, 38. Tomáš Číhař - 28. Lukáš Laco, 34. Martin Puchýř; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Michal Dušek 16 - Michal Vraný 27; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 16:10
42:10 Další, další, další. Holický záznam střel je dlouhý jako toaleťák
41:00 Standartní situace pro Hagu z bezprostřední blízkosti branky soupeře. Šance byla nakonec zahozena střelou, jenž neměla parametry, do kterých by se vešla branka
40:00 Oosbní souboj dopadl lépe pro holické hráče, kteří nyní mohou těžit z protiútoku
39:50 Rozehrávka soupeře v rohu pro Holice
39:15 Tluchoř skvěle využil své fyzické parametry a získal míček pod svojí kontrolu.
38:30 Fotbalovým způsobem obránce Holic zabránil hrozícímu nebezpečí.
37:52 GÓL IBK Holice! 10:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #5 Daniel Bořetický (10:2)
37:50 Haga rozjela svůj protiútok, šanci překazil obránce domácích a posílá spoluhráče do utoku
37:19 Střela končí pouze na ochozech kuklenské haly
33:55 GÓL IBK Holice! 9:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #12 Ondřej Shejbal (9:2)
33:55 Kovařik dava 4 gol
33:04 GÓL HAGA Pardubice! 8:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #9 David Götz (8:2)
33:04 Haga snižuje debakl na 8:2
31:10 Haga v šanci opět laco
30:00 Střely ve 2. části: 8:4
28:37 GÓL IBK Holice! 8:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #46 Vojtěch Vlasák, asistoval #24 Tomáš Číhař (8:1)
28:21 GÓL IBK Holice! 7:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (7:1)
27:40 GÓL HAGA Pardubice! 6:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #71 Tomáš Vodrážka (6:1)
27:40 Laco snižuje na 6:1
25:00 GÓL IBK Holice! 6:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #11 David Sušil (6:0)
25:00 Holice davají dalši gol
24:00 GÓL IBK Holice! 5:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (5:0)
24:00 Holice zavřely hagu v obranem pasmu a davaji gol na 5:0
19:45 Epic save od golmana hagy
15:20 dobrá střela od laca
15:00 Střely v 1. části: 13:4
14:00 Holice přežili 1 oslabení
11:28 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky
11:28 Haga dostala šanci se vratit do zapasu
10:00 GÓL IBK Holice! 4:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:0)
06:50 Haga zatim nestiha holicím a skore je už 3:0
06:38 GÓL IBK Holice! 3:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #82 Jan Fišar (3:0)
04:17 Holice hraji vic na mičku
01:14 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (2:0)
01:14 Holice začali hned v tempu a davaji 2 goly
00:42 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (1:0)