4:9
    Jan BÍLÝ
    (Pilný)

HAGA Pardubice - Finance Novák FBK Jičín 4:9
branky: 10. Martin Drápalík, 20. Jaroslav Wohlhőfner, 39. Martin Drápalík, 45. Jan Bílý - 7. Tomáš Ouhrabka, 12. Tomáš Matys, 14. Tomáš Ouhrabka, 14. Tomáš Valkoun, 19. Tomáš Ouhrabka, 27. Tomáš Matys, 32. František Novák, 42. Tomáš Ouhrabka, 42. František Novák; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 4 + David Götz OS:4; využití: 2:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Vraný 15 - Petr Líbal 21; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:3
45:00 Komentář hostů Dlouhý Petr (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas, jen bychom si přáli klidnější průběh od 2. třetiny.
45:00 Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí): Soupeř ukázal kvalitu a zaslouženě vyhrál. Gratulujeme a děkujeme za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
44:14 GÓL HAGA Pardubice! 4:9
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #10 Daniel Pilný (4:9)
44:14 Ale v oslabení dávají gól.
44:14 Pardubice budou hrát do konce utkání v oslabení.
43:04 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice - osobní trest
43:04 Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
43:04 V zápětí, ale faul a vyloučení hráče z Jičína.
43:00 Hra se teď uklidnila, zápas plyne skoro v líném tempu.
41:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #42 Marek Hubaček (3:9)
41:19 Další pohledná kombinace a Jičín navyšuje vedení.
41:13 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:8)
41:02 Střela Jičína nad.
40:40 Hráči na hřišti se začínají pošťuchovat.
39:54 Ale brzdí je další vyloučení za souboj v rohu.
39:53 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:07 Pardubice vstřelená branka nastartovala.
38:40 A vyplatilo se.
38:27 GÓL HAGA Pardubice! 3:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #15 Lukáš Samek (3:7)
38:10 Jičín už ve 4, Pradubice zkouší štěstí v 6.
37:37 Haga to zkouší bez brankáře, hraje se 5 na 3.
37:02 Timeout HAGA Pardubice
37:02 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
37:02 Šance Jičína, za brankáře zaskočila obrana.
35:46 Hra se přiostřuje, hráči se hádají na hřišti. A jsou tu hned dvě vyloučení najednou a hra 4-4.
35:38 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za držení
35:38 Vyloučen hráč #15 Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
33:55 Pár šancí si vytvořili domácí, Jičín však ubránil.
31:59 Haga v šanci, ale střela trefila jen blok.
31:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (2:7)
31:30 Akce 4-1 a Jičín střílí další gól.
31:04 V této třetině zatím na míčku Jičín.
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
26:12 Matys pohlednou kličkou zvyšuje náskok hostů.
26:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #29 Petr Líbal (2:6)
25:23 Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
25:23 Na míčku byla Haga, ale jejich tlak končí vyloučením ve vlastních řadách.
24:11 Pardubičtí si vypracovali hned dvě pěkné šance, gól ale nepřidali.
22:54 Domácí znatelně polevili v tempu oproti začátku třetiny.
20:50 Hráči hostí se dostávají do dobrých šancí, ale nemíří přesně.
19:51 Druhá třetina probíhá v o znatelně rychlejším tempu.
19:23 Haga vzápětí snižuje na rozdíl 3 gólů.
19:19 GÓL HAGA Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #10 Daniel Pilný (2:5)
18:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #16 Jan Štál (1:5)
18:53 Teď už byl ale krátký.
18:45 Jičín teď také v šanci, brankář Pardubic trochu se štěstím chytá.
17:30 Haga vstoupila do druhé třetiny výrazně aktivněji, už měla několik šancí.
16:15 V první minutě hned několik střel na branku na obou stranách.
15:40 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Pardubice.
15:00 Střely v 1. části: 10:5
13:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (1:4)
13:53 A v rychlém sledu další gól Jičína.
13:42 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #65 Tomáš Matys (1:3)
13:42 Pěkná akce a Jičín navyšuje vedení.
12:25 Haga v pěkné šanci, pardubický brankář ale chytil. Na druhé straně drží Hagu domácí gólman.
11:31 Hosté si berou vedení zpět.
11:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #42 Marek Hubaček (1:2)
10:20 Jičín hrál opět oslabení a pardubičtí tentokrát využili šanci a srovnali.
09:41 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
09:25 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
09:15 Pardubice se chvíli snažili tlačit, ale šance z toho nebyla.
07:59 Hraje se převážně na obranné polovině Hagy.
06:49 Jičín má první střelu a hned gólovou.
06:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1)
05:20 Zápas zatím bez větších šancí na obou stranách.
02:49 Jičín v plném počtu, oslabení ubránil.
02:11 Přesilovka zatím bez větší šance.
01:32 Míček krátce získal  Jičín, ale teď už zase kombinují Pardubice.
00:39 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
00:39 A už na začátku první vyloučení, přesilovku bude hrát Haga.
00:01 Vítáme Vás u druhého utkání dnešního hracího dne mezi Pardubicemi a Jičínem.