David TALACKO
  • 39 38:15
    Vysoké Mýto

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto B 5:0
branky: 5. Jan Patrik Hanuš, 11. Adam Kováč, 18. Vít Růžička, 25. Jan Flegl, 34. David Janeček; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 16 - Tomáš Votroubek 12; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:0
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Poctivý výkon. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
45:59 Dobruška nepřipustila žádné drama, zápas dohrála s nulou.
44:47 Jirák prosóloval celé hřiště, škoda střely mimo.
43:51 Hráč Mýta sám před brankou, ale nedal. Hosté ke konci zápasu  trochu přitlačili.
43:17 Nadějná šance Mýta i s dorážkou, ale brankář chytil.
41:48 Mýto vybojovalo míček a kombinuje na útočné polovině.
40:57 Domácí už také v plných.
40:34 Hosté v pěti a mají krátkou přesilovku.
39:49 A domácím hra ve 4 svědčí, pohledná akce i když bez gólu.
39:07 Rozhodčí domlouvá hráčům, že by se hra ostřila?
38:58 A je tu hra 4-4.
38:33 Přesilovka dlouho netrvala, fFegl vyloučen za vzdálenost.
38:32 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:15 Timeout FTC Vysoké Mýto B
38:15 Vyloučen hráč #10 David Talacko družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
38:15 Dobruška v plném počtu, Moravec naskočil, vybojoval míček a došel si pro faul, přesilovku mají konečně i domácí.
37:45 Domácí brankář chytá a vyhazuje dopředu na Grulicha, který se ocitl v šanci.
36:30 Využíjí hosté druhou početní výhodu?
36:04 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
36:02 Další přesilovka, na trestnou půjde Moravec.
35:23 Rozhodčí neponechala výhodu a zastavila úprk Černého na branku.
34:25 Po delší době střela hostí, Jiroud chytá.
33:40 Matějů hezky našel Janečka a pasem přes šířku mu nabil na gól. Janečkovo první střídání v zápase a hned úspěšné.
33:02 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #88 Marek Matějů (5:0)
32:08 Na druhé straně v klidu ubránili protiútok hostí.
31:41 Dobruška se teď hledala v kombinaci před bránou, ale nenašla se.
30:57 První střela domácích vysoko nad.
30:45 Poslední třetina, uvidíme, zda se hostům podaří vstřelit branky.
30:00 Střely ve 2. části: 5:3
29:38 Dobruška pěkně kombinuje, Mýto se houževnatě brání.
26:30 Hráč hostí sám před bránou, přihrávka k němu naštěsrí nedoputovala.
25:27 A Flegl je při chuti, další pěkná střela.
25:00 V zápětí přidává čtvrtý gól Flegl, který trefuje backhendem.
24:41 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl bez asistence (4:0)
24:30 Míček drží Mýto, ale šance chybí.
23:02 Přesilovka uplynula, domácí v pěti. Hosté přesilovku nevyužili.
22:10 Hosté bez větší šance... zatím.
20:49 Vyloučen hráč #41 Jan Patrik Hanuš družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zvedání florbalky
20:24 A uvidíme první přesilovku zápasu, tu si zahraje Vysoké Mýto, zatím drží výhodu.
19:48 V situaci 3 na 2 trefuje Růžička tyč.
18:25 Moravec přesně našel Chaloupku zpoza brány, který si ukázkově odskočil, bohužel střílí vedle.
18:00 Střelou ze středu hřiště se přesně trefuje Růžička.
17:37 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #90 Vít Růžička, asistoval #41 Jan Patrik Hanuš (3:0)
16:13 Hosté rozehráli standardku z půlky, míček se dokutálel až k Jiroudy, ten ale pozorně chytá.
15:45 Domácí ale rychle získali a už zase kombinují.
15:01 Úvodní buly pro hosty.
15:00 Začíná druhá třetina zápasu Dobrušky proti Vysokému Mýtu, ve kterém domácí zatím vedou o dva góly.
15:00 Střely v 1. části: 7:4
12:54 Uvidíme, co udělá s tempem zápasu druhá branka domácích, zatím se stále hraje spíše v pomalém tempu.
10:51 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #87 Adam Kováč, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (2:0)
10:51 Druhý gól domácích, Kováč doráží ze vzduchu.
10:03 Akce Dobrušky 3 na 1 ale nevyužitá. A míček mají hosté, kteří jsou hned v šanci.
08:13 Po delší době akce hostí, ale Jiroud kryje.
06:51 Na míčku zatím spíše domácí, kteří slibně kombinují, ale zatím bez dalšího gólu.
05:00 Gól domacích a na druhé straně hned nadějná šance hostů.
04:03 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #41 Jan Patrik Hanuš, asistoval #5 Marek Čejpa (1:0)
02:52 Konečně i střela domácích Jirák trefuje brankáře.
02:05 Tempo zápasu zatím odpovídá ranní hodině, oba týmy začínají pozvolně.
01:10 První střela zápasu z hokejek hostí, ale míří nad bránu.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dalšího domácího turnaje dobrzšských mužů. Ti se nyní postaví proti týmu z Vysokého Mýta.