(Kramer)
  • 44 43:43
    Dvůr Králové

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 6:4
branky: 4. František Lahučký, 6. Filip Frýda, 11. Jiří Kramer, 23. Filip Frýda, 30. Filip Frýda, 44. Michal Zaplatílek - 24. Karel Vašák, 32. Michael Havran, 39. Stanislav Karban, 40. Rudolf Suk; rozhodčí: Martin Trnka - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 11 - Josef Němec 14; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:3
45:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme soupeři za pěkné utkání, které jsme bohužel nezvládli. nSoupeř nás předčil důrazem v osobních soubojích a klidu na hokejce. nPo nepovedeném vstupu do utkání jsme se zvedli ve 3. třetině, ale bohužel to nestačilo. Neproměněné tutovky a soupeř trestající přečíslení. S Vrchlabím jsme vyšli sice na prázdno, ale do zbytku sezony jdeme s hlavou nahoře.
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Dobrý vstup do zápasu, to bylo letos v sezoně poprvé. Postupně jsme přestali proměňovat šance a soupeř se dostával do zápasu. Naštěstí neproměnili své šance a tak jsme si mohli dojít pro vítězství. Děkujeme soupeři za zápas. Sportu zdar. A ubal.
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
43:43 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:43 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #96 Jiří Kramer (6:4)
42:24 Víte jak říká florbalista zašláplému míčku? Puk :)
41:14 U zapisovacího stolku se začínají rozhazovat mantinely.
39:40 Dvůr pokračuje na cestě k vyrovnání.
39:32 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #98 Matouš Vágner (5:4)
38:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #15 Stanislav Karban, asistoval #13 Rudolf Suk (5:3)
37:50 Golman Dvora se stále snaží držet svůj tým.
35:37 U časomíry začínají zmatky. Snad to Vítek zvládne.
34:40 Fanoušci začínají přicházet. Je jich každou třetinu víc.
32:58 Hraje se nejen florbalkama, ale už i tělem.
31:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #13 Rudolf Suk (5:2)
31:41 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 8:3
29:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (5:1)
28:35 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
27:55 Hráč Dvora s číslem 20 objal hráče Špindlu. Láska mezi týmy je nerozdělitelná.
24:05 Začínají se posouvat mantinely. Hra je tvrdá.
23:25 Dvůr po několika šancích dává gól.
23:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (4:1)
22:50 Dvůr se snaží střílet, své střeli ale neproměňuje v góly.
22:15 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:0
20:48 Hřáč špindlu s čslem 23 letí do mantinelu. Naštěstí vstal bez úrazu.
18:40 Hra je vyhrocená před bránou Dvora.
16:52 Hra se začíná přelévat ze strany na stranu.
15:00 Střely v 1. části: 7:4
14:40 Hráčům Špindlu se začínají klouzat boty.
11:02 Hráč Dvora letí za mantinel.
10:11 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #77 Vojtěch Pršala (3:0)
09:45 Hraje se u branky Špindlu. Dvůr tlačí, ale obrana Špindlu je neprolomitelná.
05:59 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #89 Petr Čiháček (2:0)
05:54 Na hřišti se na chvilku hraje fotbal.
05:00 Špindl dává homerun.
03:35 Špindl využil situace dva na jednoho. Je z toho gól.
03:31 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #89 Petr Čiháček (1:0)
03:00 Bojuje se o míček před bránou Dvora.
00:54 Hra je hned ze začátku ostrá.