• 45 44:20
    2
    Ondřej KABELKA

FTC Vysoké Mýto B - Finance Novák FBK Jičín 1:8
branky: 16. Tomáš Král - 3. Tomáš Houška, 6. Tomáš Ouhrabka, 11. František Novák, 21. Tomáš Valkoun, 24. František Novák, 35. František Novák, 36. Tomáš Houška, 38. Tomáš Houška; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Filip Neumann; vyloučení: 2:3 + Marek Hubaček 4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 27 - Petr Líbal 22; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:3
45:00 Komentář domácích: Bylo vidět, že bez posil z A a juniorky neuhrajeme absolutně nic... díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Děkuji soupeřovi za utkání, které bylo rozhodnuté už v první třetině.
45:00 Střely ve 3. části: 9:14
44:20 Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:21 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
43:21 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
37:23 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:8)
36:41 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto B neproměnil #8 Radim Jiráský.
36:15 Domácí měli teď velkou šanci, ale hráč v konečné fázi promáchl naprázdno.
35:35 Velký tlak hostů střela, dorážka a gól.
35:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:7)
35:08 Počáteční výkon domácí zeslábl a dominujíopět hosté
34:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:6)
34:53 Krásná kombinace hostů a krásný gól.
32:45 Domácí začali více napadat a vytváří si řadu šancí.
30:00 Začíná nám třetí třetina. Zatím dominují hosté, ale domácí jsou nebezpeční s protiútoků.
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:59 Hostující tým v druhé třetině měl větší držení míčku, ale domácí měli rychlé protiútoky.
27:26 Vidíme tlak hostů a dobré zákroky domácího brankáře.
26:40 brankář domácíh krásně přečetl hru a nenechal hostujícího hráče zakončit.
25:00 Dva krásné zákroky domácího brankaře.
24:27 Dobře sehrané oslabení hostů.
23:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (1:5)
23:35 Máme tu dálší gól hostů v oslabení.
22:23 Hostující hráč utekl v oslapení a vystřelil beckendem, ale domácí bránkář předvedl krásný zákrok.
21:46 Zápas je zaživný plný soubojů a emocí.
20:27 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
20:27 Menší potyčka v rohu hhřiště.
20:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (1:4)
20:14 Krásná kombinace hostů a krásný gol.
20:00 Dobrý zákrok domácího brankáře.
19:00 Hostující hráč šel sám na brankáře,ale přeštřelil.
17:00 Domácí tým ožil a tlačí hosty.
15:36 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #2 Jan Kajsrlík (1:3)
15:36 Máme tu první gól domácích po krásné kombinaci.
15:00 Máme tu další třetinu utkání uviíme jestli domácí utkání zdramatizují.
15:00 Střely v 1. části: 6:12
14:59 První třetinu máme za sebou hostující tým zatím dominuje.
14:45 Krásný zákrok domácího brankáře.
11:30 KRátká pauza na ošetření domácího brankáře.
10:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #12 Jan Klamrt (0:3)
05:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (0:2)
04:40 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
04:40 Hosté se teď nedohodli a skočili do hry v 6.
04:00 Hosté krásnou kombinací donutily soupeře k odkrytí branky, ale střelec domácí prázdnou branku netrefuje.
03:40 Tlak hostů pokračuje, ale domácí brankář předvedl krásný zákrok.
02:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #12 Jan Klamrt (0:1)
02:56 Hosté nádhernou kombinací využívají přesilovou hru.
01:24 Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky
01:24 Domací hráč s číslem 11 před svojí brankou nadzvedl florbalku soupeře a jde si odpočinout na trestnou lavice.
00:00 Dobrý den, vážení diváci vítáme vás s pořadatélského stolku k dalšímu utkání mezi Vysoké Mýto B a Jičínem.