8:3
    Ondřej SOUČEK
    (Bulis)

FbC Hradec Králové B - Klub SPV Slovan Pardubice 8:3
branky: 17. Ondřej Vykydal, 24. Ondřej Erbs, 27. David Štaier, 27. David Štaier, 36. Jan Schejbal, 41. Ondřej Vykydal, 41. David Štaier, 44. Ondřej Souček - 5. Martin Pova, 6. Radek Filipi, 13. Martin Pova; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lucie Adamová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Brandon Bulis 26 - Evžen Vokál 38; po třetinách: 0:3, 4:0, 4:0
45:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): V tomto druhém zápase jsme začali v duchu prvního zápasu, tedy špatně. Probudili jsme se až za stavu 0:3. Jsem rád, že jsme nesložili florbalky a ve 100% nasazení si šli za obratem a výhrou. Děkuju hráčům za morální sílu a fanouškům za podporu. Soupeři díky za hru.
45:00 Střely ve 3. části: 14:11
43:14 Souček předvedl sólo přes celé hřiště a dává gól do prázdné brány.
43:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #74 Brandon Bulis (8:3)
41:15 SPV má svoji první přesilovou hru a hned jde do hry bez gólmana.
41:09 Vyloučen hráč #48 Michal Skrbek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #14 Ondřej Vykydal (7:3)
40:10 Šimerda krásně našel volného Vykydala, který zakončil do prázdné brány.
40:08 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #5 Ondřej Šimerda (6:3)
39:01 SPV zabralo a drží se více na míčku.
35:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #87 Ondřej Erbs (5:3)
35:15 Přestože domácí gólman nemá moc práce, tak teď podržel svůj tým.
32:52 Opakuje se scenář z druhé třetiny, kdy Hradec je aktivnější a SPV hrozí spíše z brejků.
30:21 Skóre je celkem vyrovnané, uvidíme, co nám nabídne poslední třetina
30:00 Střely ve 2. části: 18:3
26:57 Hradec otáčí skóre zápasu. Vypadá to, že hráčům SPV došly síly.
26:56 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #7 Dominik Jarka (4:3)
26:08 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
24:33 Hradec je teď výrazně aktivnější, SPV pouze brání.
23:55 Erbs prolomuje svoji smůlu a snižuje na 2:3
23:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #42 Jan Schejbal (2:3)
23:23 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kubant družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
23:04 Ondra Erbs má dnes opravdu střeleckou smůlu.
21:54 Na míčku je teď převážně Hradec a SPV hrozí z brejků.
19:02 Hostující gólman ukázal neskutečný zákrok rukou.
17:00 Gólman SPV opět chytá střelu Ondry Erbse.
16:01 Hradec teď díky důrazu před bránou snižuje rozdíl ve skóre.
16:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #71 David Štaier (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 13:15
14:08 Domácí Rolín vyslal prudkou střelu na bránu, ale hostující gólman vytáhl výborný zákrok rukou.
13:00 Martin Pova dává opět krásný gól, tentokrát z voleje.
12:59 Timeout FbC Hradec Králové B
12:59 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #18 Tomáš Cink (0:3)
11:42 Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil #80 Martin Pova.
11:20 Hradec si v přesilovce připravil několik šancí, ale gól z nich nepadl.
09:16 Vidíme první přesilovou hru utkání.
09:11 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
06:50 Hradci se nedaří dostat do větší šance.
05:15 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (0:2)
04:03 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (0:1)
04:03 Martin Pova krásně vymetl pravý horní roh brány.
03:01 Hradec na míčku.
02:02 Brankář SPV vychytal přečíslení Hradce 2 na 1.