3:12
    Ondřej KABELKA
    (Štál)

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - Finance Novák FBK Jičín 4:12
branky: 7. Petr Čiháček, 33. Filip Frýda, 39. Michal Skrovný, 45. Vojtěch Pršala - 1. Tomáš Valkoun, 1. Denis Lenfeld, 2. František Novák, 3. František Novák, 7. František Novák, 16. Jan Klamrt, 25. Jan Klamrt, 30. Tomáš Ouhrabka, 30. Tomáš Valkoun, 38. Tomáš Valkoun, 39. Tomáš Houška, 45. Ondřej Kabelka; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 13 - Petr Líbal 6, Matěj Kraušner 2; po třetinách: 1:5, 0:4, 3:3
45:00 Komentář hostů Ouhrabka Pavel (Trenér): Děkujem soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí): Děkujeme za zápsa, soupeři jsme dali handicap, který už šlo těžko stahovat. Bez běhání to pro některým soupeřům v lize prostě nejde. Sovič to na titul už nevidí, já si ale toho doktora můžu dodělat i ve čyřiceti. Gratulace Jičínu k šesti bodům.
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:37 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:12
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #29 Michal Skrovný (4:12)
44:37 Skvěle využitá ztráta míčku protihráče
44:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:12
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #35 Ondřej Kabelka, asistoval #16 Jan Štál (3:12)
42:54 Hráči Jičína už pohodlně kontrolují výsledek zápasu
39:45 Jičín trefuje tyčku
38:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:11
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:11)
38:46 Situace 3 na 2
38:30 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:10
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #96 Jiří Kramer (3:10)
37:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun bez asistence (2:10)
32:51 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:9
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:9)
32:51 Míček prošel mezírkou mezi nohama
31:00 Vyloučen hráč #96 Jiří Kramer družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
31:00 Zraněný Kramer vrací úder
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Matěj Kraušner družstva Finance Novák FBK Jičín
30:00 Střely ve 2. části: 2:9
29:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:9)
29:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #96 František Novák (1:8)
27:03 Na střely opět vede Jičín
26:00 Neproměněná šance Sedláčka
24:16 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #16 Jan Štál (1:7)
23:32 Ubals teď budou mít hodně co dělat, aby udrželi
23:10 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
20:47 Zblokovaná střela brankářem Ubals
18:36 Druhá třetina se dost podobá první
15:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:6)
15:00 Střely v 1. části: 5:10
14:16 Vyloučen hráč #29 Michal Skrovný družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za hrubost
12:46 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou
12:19 Střely padají jedna za druhou, 5:9
10:37 Proběhla lehčí výměna názorů
08:42 Hra se vyrovnává, konečně začíná bránit i Jičín
06:21 Ubals začínají bojovat o šance
06:13 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #89 Petr Čiháček, asistoval #29 Michal Skrovný (1:5)
06:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (0:5)
02:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #35 Ondřej Kabelka (0:4)
02:01 Tak tohle vypadá na hodně zajímavý zápas. Jičín už má 5 střel na bránu.
01:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (0:3)
00:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld, asistoval #42 Marek Hubaček (0:2)
00:22 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1