4:5
    Martin POVA
    (Vokál)

FBC Dobruška - Klub SPV Slovan Pardubice 4:5
branky: 6. Jan Čtvrtečka, 13. Jan Černý, 15. Vít Růžička, 42. Richard Benjamín Chaloupka - 18. Roman Kábele, 25. Roman Kábele, 37. Radek Filipi, 43. Martin Pova, 45. Martin Pova; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 2 + Václav Oubrecht OS:1; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 19 - Evžen Vokál 31; po třetinách: 3:0, 0:2, 1:3
45:00 Komentář hostů Talacko Michal (Vedoucí): Zápas jsme se štěstím dovedli do vítězného konce
45:00 Komentář domácích Černý Jan (Asistent trenéra): Začali jsme skvěle, ale proklatá druhá třetina, kdy jsme nechali soupeře srovnat skóre nám zkompikovala zápas, který jsme nezvládli ve třetí třetině i přes mnoho šancí zlomit ve svůj prospěch. Díky soupeři az zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:7
44:50 Dobruška odvolala gomlana a v zápětí se zranil jeden z jejich hráčů.
44:20 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #26 Evžen Vokál (4:5)
43:00 Stav utkání odpovídá tempu hry.
42:35 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #4 Michal Talacko (4:4)
42:00 Tým Dobrušky začíná hrát na čas a s velkou opatrností.
41:02 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #69 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:3)
41:00 Dobrušku využívá přesilovou hru po pěkné kombinaci.
40:09 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
39:00 Hráči domácího celku začínají faulovat.
36:50 Po povedené přesilové hře máme srovnaný stav.
36:23 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (3:3)
34:42 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
34:42 Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška - osobní trest
33:50 Tyč pomohla gomlanovi týmu SPV.
30:00 Střely ve 2. části: 11:10
28:40 Golman týmu SPV předvádí výborné zákroky.
27:00 Na obouch stranách se hraje ve velkém tempu.
25:10 Nebyl uznán gól týmu SPV.
24:46 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele bez asistence (3:2)
20:10 SPV se nedaří navázat na tempo z předešlé části.
17:20 Po pěkné kombinaci v přesilové hře tým SPV proměňuje šanci.
17:17 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #80 Martin Pova (3:1)
16:50 Vyloučen hráč #66 David Janeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 14:7
14:41 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #90 Vít Růžička, asistoval #66 David Janeček (3:0)
13:50 ke konci třetiny je o poznání aktivnější tým Dobrušky
12:34 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #87 Adam Kováč (2:0)
11:10 golman Dobrušky je pěkně tvrdý chlapík, chytá jen v golmanských kalhotách, helmě a tričku :)
09:08 zápas probíhá v poměrně vysokém tempu na obou stranách
05:53 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #97 Matěj Grulich (1:0)
03:30 velké množství útočných akcí na obou stranách :) pro diváky super, pro trenéry asi méně ;)
02:00 hra se přelévá z jedné strany na druhou