3:14
    Filip FRÝDA
    (Lahučký)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 3:14
branky: 19. Tomáš Kmoch, 28. David Lauterbach, 30. Tomáš Chlumecký - 5. František Lahučký, 6. Michal Zaplatílek, 9. František Lahučký, 10. Michal Skrovný, 15. Filip Frýda, 18. Tomáš Havlík, 20. Miloš Hájek, 20. Filip Frýda, 25. Roman Větrovec, 29. Vojtěch Pršala, 35. Vojtěch Pršala, 39. Vojtěch Pršala, 43. Filip Frýda, 44. Filip Frýda; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 14 - Miroslav Jašík 10; po třetinách: 0:5, 3:5, 0:4
45:00 Komentář hostů Havlík Tomáš (Vedoucí): Konečně jsme rozhodli jednou zápas v první třetině a mohli ho tak v poklidu dohrát. Dnes brankové masopustní hody a šestibodák, takže dobrá práce celého týmu. Míra si taky zachytal, takže všeobecná spokojenost. Díky soupeřům za hru a za měsíc v Pardubicích naviděnou.
45:00 Střely ve 3. části: 7:16
43:58 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:14
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (3:14)
42:35 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:13
38:56 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:12
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala bez asistence (3:12)
34:36 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:11
30:00 Střely ve 2. části: 4:10
29:18 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #10 Petr Doleček (3:10)
28:23 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:10
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #29 Michal Skrovný (2:10)
27:40 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:9
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #89 Jakub Rajnštajn (2:9)
24:57 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:9
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #23 Roman Větrovec, asistoval #9 Tomáš Havlík (1:9)
19:18 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:8
19:11 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:7
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #23 Roman Větrovec (1:7)
18:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #90 Tomáš Kmoch bez asistence (1:6)
17:31 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #23 Roman Větrovec (0:6)
15:00 Střely v 1. části: 2:6
14:48 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:5
09:59 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #10 František Lahučký (0:4)
09:14 Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hrubost
08:09 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #9 Tomáš Havlík (0:3)
07:23 Vyloučen hráč #86 Adam Gabris družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za vysoká florbalka
05:03 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #10 František Lahučký (0:2)
04:44 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #11 Filip Frýda (0:1)