3:7
    Jakub MACHATÝ
    (Novák)

IBK Holice - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 3:7
branky: 3. Vojtěch Schejbal, 39. Jan Fišar, 45. Jakub Machatý - 7. Filip Frýda, 7. Filip Frýda, 9. František Lahučký, 26. Filip Frýda, 32. František Lahučký, 36. Filip Frýda, 42. Vojtěch Pršala; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Dušek 33 - Miroslav Jašík 30; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:3
45:00 Komentář domácích Číhař Tomáš (Trenér): Posbírali jsme další herní zkušenosti. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Havlík Tomáš (Vedoucí): Skvělá hra, děkujeme soupeřům za utkání a přejeme příjemnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 12:14
44:29 GÓL IBK Holice! 3:7
Branku družstva IBK Holice vstřelil #99 Jakub Machatý, asistoval #60 Michael Novák (3:7)
44:01 Probíhá poslední minuta zápasu.
41:03 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:7
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #21 Zdeněk Batěk (2:7)
40:06 Akce Vrchlabí 2 na 1, která končí zblokovanou střelou.
38:38 GÓL IBK Holice! 2:6
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #12 Ondřej Shejbal (2:6)
36:10 Holice se snaží vyvinout tlak, ale zatím z toho byla pouze tyč.
35:35 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #9 Tomáš Havlík (1:6)
35:35 Další nádherně sehraná akce Vrchlabí končí v bráně Holic.
31:09 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #77 Vojtěch Pršala (1:5)
31:09 Fanda Lahučký v oslabení krásně vymetl pravý horní růžek brány.
30:07 Hned na začátku třetí třetiny mělo Vrchlabí obrovskou šanci, ale brankář Holic předvedl opět neskutečný zákrok.
30:00 Střely ve 2. části: 12:11
29:55 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za bránění ve hře
29:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:25 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #69 Jakub Tlučhoř.
26:50 Vidíme první přesilovou hru utkání.
26:43 Vyloučen hráč #82 Jan Fišar družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
25:52 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #21 Zdeněk Batěk (1:4)
23:01 Hráč Vrchlabí č. 29 přověřil gólmana domácích od půlky hřiště.
20:55 Brankář Vrchlabí teď předvedl 2 skvělé zákroky za sebou.
17:25 Hraje se v tempu.
15:01 Začala druhá třetina, na míčku Vrchlabí.
15:00 Střely v 1. části: 9:15
13:55 Hráč Holic č. 69 trefuje horní tyč.
08:15 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 František Lahučký, asistoval #8 Michal Zaplatílek (1:3)
08:15 Přihrávka vzduchem od hráče s č. 8, kterou jen tak lehce protečoval hráč č.10.
06:42 Vrchlabí krásnou akcí zvyšuje na 2:1.
06:41 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #23 Roman Větrovec (1:2)
06:27 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #10 František Lahučký (1:1)
04:51 Brankář Holic předvádí parádní zákroky a drží tak svůj tým.
02:17 Vrchlabí sice hrálo celou dobu na míčku, ale gól střílí hráč Holic z brejku.
02:16 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Vojtěch Schejbal bez asistence (1:0)
01:22 Skvělý zákrok brankáře Holic.
00:01 První buly pro Vrchlabí.