2:6
    Marc CEREJA
    (Kocurek)

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 2:6
branky: 8. Bartoloměj Filip, 23. Ondřej Škývara - 3. Jakub Urbančík, 7. Jan Kocurek, 20. Michal Motyčka, 30. Jan Kocurek, 33. Daniel Hoffmann, 35. Marc Cereja; rozhodčí: Daniel Beneš - Kristián Rzyman; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Heuer ?, Michal Ištvánek ? - Dominik Herda ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:3
34:34 Havířov střílí 6. branku a je jasné, kdo si dneska vezme 3 body s sebou.
34:33 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marc Cereja, asistoval #15 Jan Kocurek (2:6)
33:40 Oba celky z Havířova dneska záři a tím vás chci zároveň pozvat na zápas ve kterém se potkaji oba Havířovské celky 1.12. 16:45 zde na Havířovské půdě.
32:31 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #74 Daniel Hoffmann bez asistence (2:5)
29:43 Kdo jiný než Honza Kocurek uklízí míček za zády brankáře hostujicího celku.
29:42 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #66 Marc Cereja (2:4)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Michal Ištvánek družstva FBC Vikings Kopřivnice
22:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #24 Ondřej Škývara, asistoval #10 Tadeáš Straka (2:3)
21:55 Opatrný zápas, kde žádný z týmu nechce udělat chybu.
21:49 Vyloučen hráč #88 Viktor Košč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
19:50 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Michal Motyčka, asistoval #15 Jan Kocurek (1:3)
19:49 Havíři se radují z další branky.
07:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Bartoloměj Filip, asistoval #10 Tadeáš Straka (1:2)
07:11 Nádherná akce v podání Kopřiváků, 1:2.
06:51 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #33 Matyáš Pawlas (0:2)
06:50 Honza Kocurek dneska při chuti a střílí další branku.
02:58 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Jakub Urbančík, asistoval #66 Marc Cereja (0:1)
02:57 Urbančík jr. otevírá účet.
02:20 Hráči Torpeda se pokoušeli o menší press ale nic z toho.
01:33 Zatím jsme neviděli ani jednu pořádnou střelu.
00:01 Začal nám poslední zápas tohoto dne a v něm se potkávájí Havíří proti Kopřívákům.