• 34 33:27
    6:9
    (Varkoček)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. SFK Havířov 6:9
branky: 3. Matouš Slíva, 3. Adam Polach, 12. Tomáš Kornel, 21. Tomáš Kornel, 21. Matouš Slíva, 33. Daniel Malucha - 3. Tobiáš Franěc, 5. Tobiáš Franěc, 8. Dominik Toma, 12. Jakub Maceček, 17. Jakub Maceček, 21. Tobiáš Szturc, 29. Matěj Varkoček, 33. Tobiáš Franěc, 34. Dominik Toma; rozhodčí: Daniel Beneš - Kristián Rzyman; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Lichnovský ? - Jakub Tyč ?; po třetinách: 3:4, 2:2, 1:3
33:58 Oba týmy mají na kontě stejné číslo ale s tím že Frýdek to číslo má naopak. 6:9.
33:27 GÓL 1. SFK Havířov! 6:9
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #68 Dominik Toma, asistoval #73 Matěj Varkoček (6:9)
32:37 GÓL 1. SFK Havířov! 6:8
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #24 Tobiáš Franěc, asistoval #89 Tobiáš Szturc (6:8)
32:36 Hattrick Tobiáše Fraňce.
32:01 Frýdek využívá početní výhodu a snižuje stav utkání.
32:00 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 6:7
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #24 Daniel Malucha, asistoval #52 Dominik Banetka (6:7)
30:42 Máme tady první přesilovku tohoto zápasu.
30:41 Vyloučen hráč #86 Jiří Galla družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hra na zemi
28:59 GÓL 1. SFK Havířov! 5:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #73 Matěj Varkoček, asistoval #57 Jakub Maceček (5:7)
28:58 Havíři jde do dvou brankového rozdílu.
28:20 Na hřišti panuje především nervozita než klid.
25:00 Brankář Frýdku měl tolik štěstí, když mu málem spadl míček za záda.
24:01 Začala nám poslední třetina tohoto dějství, snad uvidíme ještě nějaké branky.
20:56 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #68 Matouš Slíva, asistoval #26 Lukáš Vrána (5:6)
20:55 Nevím proč to tu píšu, když to je zas o 1.
20:35 GÓL 1. SFK Havířov! 4:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #89 Tobiáš Szturc, asistoval #12 Tomáš Kubicius (4:6)
20:34 Tak ne, zase to je o 2.
20:16 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Tomáš Kornel, asistoval #52 Dominik Banetka (4:5)
20:15 Frýdečtí stahujou na jedno brankové manko.
16:42 Kuba Maceček při chuti a dává 5. branku Havířů, snad dá ten hattrick, chci vidět letět čepky.
16:41 GÓL 1. SFK Havířov! 3:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #73 Matěj Varkoček (3:5)
15:30 Doufám, že to budou dneska Havířovští borci, kteří vybojujou 3 cenné body.
11:59 První část za námi, dvě před námi.
11:52 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #11 Tomáš Kornel, asistoval #55 Adam Polach (3:4)
11:30 GÓL 1. SFK Havířov! 2:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #68 Dominik Toma (2:4)
11:29 Kuba Maceček posílá další míček za zády brankáře hostujicího týmu.
11:03 Neuvěřitelný zákrok teď vytáhl brankář Frýdku a drží naděje týmu.
07:01 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #68 Dominik Toma, asistoval #57 Jakub Maceček (2:3)
07:00 Sotva dopíšu a Havíří se radují z další branky.
06:00 Nechybělo hodně a draci se málem radovali z další branky.
04:44 GÓL 1. SFK Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #24 Tobiáš Franěc bez asistence (2:2)
04:43 Franěc bere míček na lopatu a z poloviny dostává míček za zády brankáře Frýdku-Místku.
02:38 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #55 Adam Polach, asistoval #52 Dominik Banetka (2:1)
02:31 Nestíhám psát, Frýdek dává 2. branku utkání a postaral se o otočení zápasu.
02:30 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
02:04 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #24 Tobiáš Franěc bez asistence (0:1)
01:10 První střela Frýdku skončila v boční konstrukci branky.