2:4
    Petr MICHÁLEK
    (Frydryšek)

1. SC BOHUMÍN 98 - PASKOV SAURIANS 2:4
branky: 17. Vojtěch Stuš, 29. Vojtěch Stuš - 7. Maxim Müller, 18. Matyáš Vávra, 32. Adam Mutina, 33. Petr Michálek; rozhodčí: Marek Gawlik - Tomáš Polak; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šípek ? - Tobiáš Kronenberg ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2
36:00 Komentář domácích Šalbut Ondřej (Trenér): Neumíme hrát nohama. Čtyři individuální chyby nám prohrály zápas. Těšíme se na Opavu. Díky a čau.
32:54 Paskov odskakuje. Tohle bude pro Bohumín už těžké...
32:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Petr Michálek, asistoval #32 Tomáš Frydryšek (2:4)
32:15 Zápas se chýlí ke svému konci a Paskov je  o krůček blíže k zisku tří bodů.
31:14 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #91 Adam Mutina, asistoval #29 Maxim Müller (2:3)
30:50 Bohumín si vybírá čas na poradu.
30:49 Timeout 1. SC BOHUMÍN 98
28:40 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 2:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš, asistoval #5 Ondřej Šindelka (2:2)
28:40 Duo Suš-Šindelka opět vyrovnává skóre zápasu a hra začíná od začátku.
23:00 Po velmi sporné situaci nebyl uznán gól Paskova a vše se nakonec v klidu vyřešilo.
20:00 Utkání je ve  své polovině a šance jsou na obou stranách.
19:23 Trenér domácích podává instrukce svým hráčům.
17:18 Vyrovnaný stav netrval ani jednu minutu a Paskov znovu přebírá otěže utkání.
17:11 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #30 Matyáš Vávra, asistoval #8 Jakub Šebesta (1:2)
16:23 GÓÓÓÓÓÓÓL!! Vojta Stuš srovnává skóre utkání
16:22 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 1:1
14:40 Vrchní trenér Ondy Šalbut začíná velmi hlasitě vyjadřovat své emoce, jelikož jeho svěřenci nevykonávají jeho herní požadavky.
13:23 Do druhé části vstoupily oba týmy pasivním tempem.
11:00 Většina akcí na obou stranách končí na polovině hřiště.
08:20 Bohumín je  pod tlakem držen na své obranné polovině.
06:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #29 Maxim Müller, asistoval #14 Petr Michálek (0:1)
06:04 Po chybě v bohumínské obraně Paskov otevírá skóre utkání.
04:35 Paskov kontroluje utkání, ale nevytváří si větší šance.
02:30 utkání zatím nepřineslo žádné větší šance.
01:25 Chybu v rozehrávce jistí bohumínský gólman.
01:00 Bohumín se už podruhé dostal na útočnou polovinu.
00:30 Utkání začalo v rychlém tempu. Uvidíme, co nám oba týmy předvedou.