Tomáš HODULÍK
41
  • 41 40:40

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 2:5
branky: 3. David Kolodziej, 30. Matěj Kravčík - 5. Robert Socha, 14. Jan Simper, 15. Lukáš Michna, 25. Vítězslav Kríž, 32. Ondřej Holaň; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:1
40:40 Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil #91 Tomáš Hodulík.
35:23 Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
31:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (2:5)
29:59 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #91 Tomáš Hodulík (2:4)
29:40 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
28:50 Vyloučen hráč #15 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
24:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (1:4)
14:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (1:3)
13:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #27 Kryštof Malcho (1:2)
04:50 Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
04:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #17 Vítězslav Kríž (1:1)
02:12 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #30 David Kolodziej, asistoval #88 Daniel Vávrů (1:0)