11:4
    Viktor BŐHM
    (Hron)

PASKOV SAURIANS B - 1.FK Ostrava JIH 11:4
branky: 12. Jan Kotlář, 14. Dalimil Adamus, 22. Jan Plachý, 26. David Štirba, 27. Martin Ritz, 27. Štěpán Tichavský, 30. David Hron, 30. Jan Kotlář, 31. Radim Pecek, 32. Vojtěch Lukšík, 36. Viktor Bőhm - 13. Norbert Blokesch, 19. Tomáš Planička, 23. Marek Plaček, 23. Tomáš Planička; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3 + Jakub Hnilo 4:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Daněk ? - Václav Šigut ?; po třetinách: 1:0, 2:4, 8:0
36:00 Ukončení 3. části
35:16 GÓL PASKOV SAURIANS B! 11:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #77 David Hron (11:4)
35:15 Paskov ve vlastním oslabení proměňuje break 3 na 1.
33:08 Vyloučen hráč #72 Jakub Hnilo družstva PASKOV SAURIANS B na 2+2 minuty za hrubost
33:00 Zatímco Šigut neví kam dřív, Daněk se v bráně nudí. První zákrok ve třetí třetině.
31:57 GÓL PASKOV SAURIANS B! 10:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #33 Martin Ritz (10:4)
30:53 GÓL PASKOV SAURIANS B! 9:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #11 Radim Pecek, asistoval #32 Dalimil Adamus (9:4)
30:52 Kanonáda stále stejná, obraně Jihu zkrátka došly síly. Hvězda zápasu Štirba posílá pozdravy svým fanouškům k rodině Kotzurových.
29:56 GÓL PASKOV SAURIANS B! 8:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #82 Jan Kotlář, asistoval #7 Vojtěch Lukšík (8:4)
29:15 GÓL PASKOV SAURIANS B! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #77 David Hron, asistoval #14 Viktor Bőhm (7:4)
29:14 Mít stejný recept na Jih také Tigers, předchozí utkání by vypadalo jinak. Třetí třetina v režii Saurians.
27:13 Další útok Paskova končí na tyči.
26:53 Timeout 1.FK Ostrava JIH
26:53 GÓL PASKOV SAURIANS B! 6:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #24 Štěpán Tichavský, asistoval #33 Martin Ritz (6:4)
26:52 Euforie se přelévá do barev zelenožluté, Paskov na hřišti dominantní.
26:38 GÓL PASKOV SAURIANS B! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #77 David Hron (5:4)
25:08 GÓL PASKOV SAURIANS B! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #71 David Štirba, asistoval #82 Jan Kotlář (4:4)
25:07 Prostě nezastavitelný. Vyrovnáno.
24:48 Štirba na ofenzivním výletě i ve vlastním oslabení.
24:25 Vyloučen hráč #33 Martin Ritz družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za sekání
24:24 Vyloučení Ritze tomu moc prospět nemusí. Paskov do čtyř.
24:01 Dokáže Štirba a spol s aktuálním stavem 3:4 ještě něco udělat? To nám ukáže následujících 12 minut.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 V poslední vteřině druhé třetiny Böhm nastřeluje vrchní část brankové konstrukce.
22:56 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:4
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #9 Tomáš Planička, asistoval #6 Norbert Blokesch (3:4)
22:55 Emotivní výbuch na spadnutí Dopravky. Jih poprvé v zápase vede a fanoušci zažívají euforii.
22:47 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček bez asistence (3:3)
22:46 Kotel Jihu u vytržení po vyrovnávací brance.
21:28 GÓL PASKOV SAURIANS B! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #12 Jan Plachý, asistoval #71 David Štirba (3:2)
21:27 Výživné střídání pro Štirbu, který zužtikoval zkušenosti z národní ligy a pokračuje ve své bodové sklizni. Nejprve stahovačkou na sebe natáhl tři hráče, potom vybojoval míček v rohu, přihrál na modrou a bomba z první zapadla za záda gólmana.
18:48 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:2
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #9 Tomáš Planička, asistoval #13 Lukáš Pudil (2:2)
18:46 Okamžitá střela z rozehrávky do levého horního víka. Vymeteno, vyrovnáno.
18:45 Vyloučen hráč #80 David Kotlář družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za sekání
13:33 Štirba na buly s přehledem vyhrává.
13:32 GÓL PASKOV SAURIANS B! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #32 Dalimil Adamus, asistoval #11 Radim Pecek (2:1)
12:32 Vyloučen hráč #20 Adam Lőw družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
12:17 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:1
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #6 Norbert Blokesch, asistoval #55 Simon Kvapil (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:53 GÓL PASKOV SAURIANS B! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #82 Jan Kotlář, asistoval #71 David Štirba (1:0)
08:28 Vyloučen hráč #5 Marek Plaček družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
04:20 Vyloučen hráč #45 Lukáš Sváda družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost