3:4
    Tomáš ČAČO
    (Řehák)

1.FK Ostrava JIH - KTG Bruises Opava B 3:4
branky: 5. Lukáš Pudil, 14. Tomáš Planička, 32. Tomáš Planička - 14. Tomáš Čačo, 24. Jakub Jagusztyn, 28. Radim Řehák, 34. Tomáš Čačo; rozhodčí: Ondřej Šindelka - Bedřich Kopka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Klimek 14 - Filip Jahn 15; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 8:6
33:26 Timeout 1.FK Ostrava JIH
33:26 GÓL KTG Bruises Opava B! 3:4
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #66 Tomáš Čačo, asistoval #17 Radim Řehák (3:4)
33:26 Hlediště bouří. Opava jde do vedení, když Řehák krosem našel Čača, který posílá Opavu do vedení střelou pod padajícím Klimkem.
31:30 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #55 Tomáš Planička, asistoval #22 Petr Strakoš (3:3)
31:30 Vyrovnáno. Když jsem psal, že to byla nuda, tak to beru zpět. Teď neslyšíme vlastního slova a šance střídá šanci. Atraktivitě rovněž pomáhají diváci Opavy.
30:22 Jahn vykopává střelu Strakoše.
28:17 Emoce na hřišti! Jeden z hráčů Jihu údajně poslal matku jednoho z Opavy do dámského přirození, následně přišlo rameno v přerušené hře, tak nám emoce stoupají.
27:17 GÓL KTG Bruises Opava B! 2:3
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #17 Radim Řehák, asistoval #66 Tomáš Čačo (2:3)
27:17 Opava otáčí zápas! Čačo zpoza brány na Řeháka, který prostřelil Klimka.
26:00 Vidíme tady dokonce vlajky opavského klubu. To je krásná podpora na výjezdu!
24:00 Střely ve 2. části: 5:7
23:51 GÓL KTG Bruises Opava B! 2:2
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #60 Jakub Jagusztyn, asistoval #13 Lukáš Rittmann (2:2)
23:51 Hrot. Vyrovnáno a celá hala opavských fanoušků bouří! Začínáme od nuly a poslední třetina slibuje drama.
22:51 Zápas plyne. Florbalově je to nuda, mega nuda. Ale jinak je to fajn řezničina :)
13:36 GÓL KTG Bruises Opava B! 2:1
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #66 Tomáš Čačo, asistoval #71 Ondřej Kopiš (2:1)
13:24 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:0
12:00 Střely v 1. části: 5:5
04:43 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:0
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #13 Lukáš Pudil, asistoval #26 Norbert Blokesch (1:0)
04:43 Ostrava Jih jde do vedení! Pudil střelou na vzdálenější tyčku nedal Jahnovi šanci.