1

4

4.

TJ Sokol Královské Vinohrady - Floorball Club FALCON 5:6pn
branky: 8. Jakub Dočekal, 10. Matyáš Cvejn, 20. Marek Hauptmann, 30. Miroslav Řehák, 41. Jakub Dočekal - 4. Hynek Uvíra, 26. Šimon Bulvas, 32. Šimon Bulvas, 44. Ondřej Bouma, 45. Alexander Marek Bera; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Jakub Ragač ?, Jan Auředník ? - Dominik Kastler ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #39 Hynek Uvíra a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #37 Miroslav Řehák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #9 Tristan Benetka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #72 Alexander Marek Bera a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #96 Marek Hauptmann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #4 Šimon Bulvas a vstřelil gól.
55:00 Zahájena trestná střílení
55:00 Ukončení prodloužení
46:31 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #4 Šimon Bulvas.
46:31 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Auředník družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
45:00 Zahájení prodloužení
44:59 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #44 Ondřej Bouma (5:5)
44:51 Timeout Floorball Club FALCON
44:04 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
43:01 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #39 Hynek Uvíra (5:4)
42:26 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
40:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #96 Marek Hauptmann (5:3)
31:15 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas, asistoval #72 Alexander Marek Bera (4:3)
29:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #27 Martin Vlastník (4:2)
29:12 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Čáp družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
25:46 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas, asistoval #39 Hynek Uvíra (3:2)
19:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #22 Jakub Dočekal (3:1)
18:34 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
12:29 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Matyáš Cvejn, asistoval #35 Hynek Trnka (2:1)
07:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
03:01 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #60 Jan Steinbauer (0:1)