8:5
    Laura-Elena VOŠTIAROVÁ
    (Prokšanová)

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 8:5
branky: 5. Zuzana Kuchařová, 19. Ema Košťálová, 20. Zuzana Kuchařová, 28. Ema Košťálová, 28. Zuzana Kuchařová, 28. Tereza Plánková, 37. Vendula Kolkusová, 44. Adriana Fricová - 16. Martina Lamblová, 17. Eliška Horáková, 41. Eliška Mrázková, 54. Dominika Steinbachová, 54. Laura-Elena Voštiarová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 19 - Martina Pilšáková 16, Kamila Husarčiková 3; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:3
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra): Dnešní utkání nám vůbec nevyšlo. Asi první zápas v sezóně, kdy jsme měli chuť, ale herně se nám nedařilo.nnNezbývá než se poučit, do léčit šrámy a začít se chystat na novou sezónu. Týmu moc děkuji, dnes tam opravdu nechal vše. Budeme lepší.n
60:00 Komentář domácích Fryč Pavel (Vedoucí): Holky zabraly hned od počátku a zápas měly od druhé třetiny pod kontrolou. Zasloužený postup do finále. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům za semifinálovou sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
57:12 Utkání miří do konce a domácí stále vedou.
55:44 Domácí divaci začínají být nervózní.
54:03 Prague Tigers jsou po dvou golech jak polité vodou holky z Black Angels budou mít těžké ubranit momentální stav.
53:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura-Elena Voštiarová, asistoval #21 Jana Prokšanová (8:5)
53:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 8:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #46 Petra Šebestová (8:4)
53:05 Chvilku po skončení přesilové hry se prosazuje Domča Steinbachová.
51:03 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zvedání florbalky
49:19 Střela Nové míří mimo branku.
48:10 Tigers mají ve třetí třetině převahu, ale díky Blackům a skvělému výkonu Churáčkové se nedokaží dostat na nižší rozdíl než je pět gólu.
43:41 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (8:3)
41:52 Nová zastavuje útok Tigers naposlední chvíli.
41:00 Tato třetina bude ještě dramatická.
40:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (7:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
38:35 Utkání je neskutečné a Prague Tigers jsou zatim zdeptány a zničeny hrou Black Angels.
38:20 Nová blokuje mimo branku střelu Hamerníkové.
36:31 Domácí jsou jednoznačně lepším týmem.
36:00 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #54 Ema Košťálová (7:2)
36:00 Kolkusová dává další branku.
34:48 Zatím všechny akce lítají kolem branky Churáčkové.
33:45 Tigers nemohou ani v této přesilovce najít recept na Black Angels.
32:10 Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
32:10 První přesilovka pro Tigers spasí tato přesilovka Jamborův tým?
30:28 Po půlce utkání Blaci míří za postupem.
27:50 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Vlastní branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková (6:2)
27:36 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
27:36 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #64 Ester Janušková (5:2)
27:36 Střídání brankáře. Nový brankář #5 Kamila Husarčiková družstva Prague Tigers Nehvizdy
27:10 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #82 Anna Vinklerová (4:2)
25:34 Prague Tigers začínají být lepší.
23:33 Po faulu Kuchařové budou mít Tigers nebezpečnou standartní situaci.
21:17 Střela Tigers končí na skvělé Churáčkové.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:46 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #57 Lída Chovancová (3:2)
18:40 Tyč po střele Kolkusové.
18:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (2:2)
18:15 Koštálová srovnává stav utkání po skvělé přihrávce Chaloupecké.
17:13 Na druhé straně skvělý zákrok Pilšákové.
16:52 Skvělý zákrok Churáčkové.
16:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #31 Kristýna Zelená (1:2)
16:28 Prague Tigers otáčí skóre.
15:08 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:1)
15:08 Bohužel Tigers vyrovnávají když se prosadila Lamblová.
14:52 Vachulová faulovaná na své obranné polovině.
13:01 Vinklerová na poslední chvílí zastavila Bursovou
11:15 Utkání je velmi zajímavé a oba týmy si vytváří své gólové příležitosti.
11:13 Chaloupecká zblokovala pokus Zelené.
10:13 Nyní došlo k neuznaní branky kvůli hraní ramenem.
07:47 Chaloupecká faulována na půlce hřiště.
06:29 V šanci Zelená, ale Churáčková chytá.