• 60 59:59
    4:6
    ()

Prague Tigers Nehvizdy - BLACK ANGELS 4:6
branky: 29. Eliška Mrázková, 36. Petra Šusterová, 37. Eliška Horáková, 56. Petra Šebestová - 12. Ester Janušková, 22. Vendula Kolkusová, 25. Adriana Fricová, 46. Zuzana Kuchařová, 54. Zuzana Kuchařová, 60. Vendula Kolkusová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 15 - Hana Kuchařová 13; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra): První třetina zase bez šťávy. Probuzení přišlo za stavu 0:3 a najednou bylo hřiště jenom naše. Ve třetí třetině holky bohužel nedostaly kulatý nesmysl do sítě. Musíme se nachystat na zítřek.
60:00 Komentář hostů Kuchařová Zdeňka (Vedoucí): Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:59 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová bez asistence (4:6)
59:59 Konec.
59:37 Šebestová seknuta, volný úder pro Tigers.
59:01 Poslední minuta, domácí už musí.
58:59 Poslední dvě minuty!!!!
58:25 Perfektní závěr domácích, tlak na vyrovnání je opravdu velký.
57:21 Zelená faulovaná a domácí riskují v šesti.
56:59 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:54 Vidíme hru nahoru dolu.
55:26 Góóóóól!!!! Nádherný cross v přesilovce a máme zaděláno na drama.
55:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:5)
55:05 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
53:19 Hosté odskakují na rozdíl dvou branek, následně Horáková v tutové šanci míjí branku.
53:18 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová bez asistence (3:5)
52:51 Horáková střílí a Kuchařová opět na svém místě.
51:43 Vachulová míjí prázdnou branku a nemůže uvěřit, co se právě stalo.
49:40 Bursová se vytočila od mantinelu a její střela pořádně vylekala Kuchařovou, ta ovšem stíhá zasahovat.
48:10 Steinbachová a její výborné krytí balonku, přihrávka bohužel nikoho nenachází.
46:58 Viktorová měla spostu času na střelu, než se ale rozkoukala, tak už bylo po akci.
45:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #5 Karolína Majerová (3:4)
45:59 Kuchařová trefuje skulinku na bližší tyč a domácí opět ztrácí.
44:22 Majerová z týmu hostí střílí zjímavě, Pilšáková přizvedává kuličku mimo tři tyče.
42:50 Horáková dnes hraje neuvěřitelně, krom exrémního nasazení do útoku se nebojácně vrhá i do střel. Když bude pokračovat v takovém výkonu, je velká šance, že si dnes ten batůžek odnese.
41:44 Kopeček do středního pásma hráčka v bíločerném trikotu nakonec zpracovává, akce ale končí v rohu, následně Šusterová dvakrát v zajímavé šanci. Domácí utahují smyčku.
41:05 Lamblová dobře operuje v obraně a nebojácně se vrhá do zatažené střely hostí.
40:01 Před námi je 3. fáze zápasu, oba týmy budou chtít vyždímat poslední zbytky sil a překlopit zápas na svou stranu, začínáme buly pro Black angels.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:59 Druhá třetina končí za nespokojenosti trenéra hostí.
36:39 Omlouváme se za dočasný výpadek online přenosu. Nyní je ale vše v naprostém pořádku a těší mne, že přicházím se zprávou o vyrovnávacím gólu z hole Horákové.
36:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #99 Petra Šusterová (3:3)
36:12 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
35:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:3)
33:12 Už se mi chtělo napsat, že se domácí uklidnili a hrají vyrovnaně, naneštěstí po zbytečné chybě Hammerníkové přichází Zuzana Kuchařová nikým nehlídaná do velké šance, ale Pilšáková předvádí perfektní zákrok. Zkušenosti ze slovenské repre se rozhodně nedají zapřít.
32:20 Zelená úžasným reflexem zabránila Kolkusové ve vstředu hřiště ve vstřelení další branky.
31:17 A ozývají se nám fanoušci, bohužel jen ti hostující.
30:00 Utkání teď připomíná oranici, jedno sekání za druhým.
29:20 Zelená jako osvěžena čerstvým vzduchem pálí bohužel do bloku.
28:56 Je to tam, krásná akce a tohle by mohlo domácí postavit na nohy.
28:55 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:3)
27:40 Šusterové sjíždí balonek, krátce na to Říhová sama tváří v tvář Pilšákové také míjí.
26:40 Prokšanová v zajímavé šanci, bohužel míjí balónek.
25:26 Domácí se zatím vůbec nechytají a zápas jim nekompromisně začíná utíkat.
24:50 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (0:3)
24:35 Teď si Pilšáková vybírá slabší chvilku, míček jí protekl mezi nohama.
23:43 Volný úder pro Tigers, nebylo to zle zahráno, ale Kuchařová se dnes překonává.
22:24 Šusterová krásně zachycuje míček na půlce a ladnou žabkou nachází Lamblovou, to bohužel nabídnutou šancí pohrdá.
21:19 Jenže přichází rychlý brejk a Kolkusová nechytatelně trestá. Tohle je zatím hororový scénář pro domácí.
21:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:2)
20:20 A hra se okamžitě přesouvá do obranného pásma Tigers, Janušková střílí do bloku, Tigers sbírají následně míček a též upalují dopředu.
20:01 A vstupujeme do druhé periody buly pro BA.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:59 První třetina dohrána s pár pády na půlce. Zatím míček více na holi Black Angels, domácí musí jednoznačně přidat, pokud chtějí vyrovnat.
18:10 Žádná velká šance domácích v přesilové hře, takhle si Tigers vítězsví rozhodně nevykoledují.
16:16 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
15:36 Na domácí doléhá série špatných přihrávek a BA teď kombinují na útočné polovině, moment, Říhová fauluje a Tigers dostávají ideální příležitost na vyrovnání.
14:40 Utkání má zatím velký náboj, jen škoda, že se dnes fanouškům nechce fandit.
13:20 Hosté opět nasáčkovaní před brankou Tigers, tentokrát se ale střela nekonala.
12:33 Pilšáková opět chytá zlatonku do rukou.
11:16 Janoušková krásnou střelou nad rameno otevírá gólový účet dnešního utkání.
11:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #57 Lída Chovancová (0:1)
10:24 Lamblová teď chtěla namazat Mrázkové před prázdnou branku, přihrávka zblokována.
09:30 Kolkusová na druhé straně a Pilšáková zkušeně lapí.
08:40 Zajímavý projektil od Prokšanové, Kuchařová měla dobrý výhled a pěkně si na střelu počíhala.
08:00 Mrázková teď téměř utekla hostujícím obránkyním, akce ale bohužel zahrána do rohu.
07:20 Jsou tu vidět krásné povzbuzovačky obou střídaček.
05:30 Bursová obdržela velice lákavou přihrávku na střed hřiště, balonek jí bohužel sjíždí a Kuchařová nemusela vážněji zasahovat.
05:00 Hra se momentáně přelévá z jedné strany na druhou, tohle vypadá na fyzicky velmi náročný match.
04:30 Nová si zatáhla balonek na půlce a vystřelila, Pilšáková kryje.
02:59 Tigřice střílejí na bránu z téměř každé šance, zatím to tam ale nepadá.
01:20 Hra se přemístila do obranného pásma, zbržděnou akci nakonec přerušuje dobrým obranným zákrokem Šebestová.
00:01 Úvodní buly vyhrály domácí hráčky a okamžitě míří na branku BA, Kuchařová si připisuje první zákrok.