Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE Aligators Klobouky - FbK TJ Svitavy 9:4
branky: 6. Tomáš Jedlička, 7. Lukáš Gregr, 7. Tomáš Líznar, 32. Dominik Kovář, 44. Roman Svoboda, 44. Tomáš Jedlička, 54. Adam Klimeš, 56. Pavel Zbořil, 60. Tomáš Popovský - 7. Vít Sauer, 11. Ondřej Mach, 16. David Říha, 51. Tomáš Hos; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 18 - Filip Lamař 25; po třetinách: 3:3, 1:0, 5:1
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Play down pro nás bohužel začalo blackoutem, kdy domácí proměnili 3 rychlé brejky. Zápas jsme dotáhli a kompaktní obranou jsme soupeře k ničemu nepouštěli. Ve třetí třetině ale Klobouky začali aktivněji napadat a moc nám to nevonělo. Opakoval se scénář z první třetiny a proto jsme dnes prohráli. Nebyl to takový debakl jako za dva zápasy v základní části, nicméně v play down se nehraje na výsledek, ale na výhru. Zítra budeme připraveni a sérii vyrovnáme. FBK!
60:00 Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér): Dobrý úvod a pak závěr utkání. Víme o síle soupeře. Dobrý spánek a zítra nula nula. 1/4 cesta dlouhá HouHouAli
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:33 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #16 Tomáš Popovský bez asistence (9:4)
59:20 Krásná myšlenka od Jedličky a neskutečná krosovka, to je výkon
58:01 Maty Zouhar propádloval celý hřiště a přes dva hráče těsně minul branku
56:52 Vojta Dolíhal naskakuje do utkání,..nováček v soutěži
55:43 Timeout FbK TJ Svitavy
55:43 Máme tu zajímavou variantu Svitav, kteří šli do 6,..nemají co ztratit
55:10 A rozcvičující se Dolíhal nám naznačuje, že na posledních pár chvil okusí první zkušenosti s Národní ligou
55:02 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (8:4)
55:02 Odskok na rozdíl 4 branek už snad znamená jistotu prvního vítězsví v playdown
54:36 Dobře rozrotovovaný míček a zpětná nahrávka na Šmeráka dala šanci na ohrožení, ale míček hrubě minul branku
53:52 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #89 Tomáš Jedlička (7:4)
53:52 Jedlička a jeho suverénní výkon v utkání
53:34 Velká šance hostí a štastná teč mimo branku ALI znamená pouze úder z rohu
51:34 Velmi špatné střídání domácích ted zůstalo bez potrestání rozhodčích.
50:17 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:4
Vlastní branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #21 Tomáš Hos (6:4)
50:17 Zbtečný výhoz Rychlého a následná akce hostí, kde po skrumáži si do vlastní branky kopl míček Hos.
48:34 Zouhar prosvištěl útočným pásmem a přihrál do krásné pozice, která však zůstala nevyužita
47:43 Množství hraičních soubojů nám ted ukazuje bojovnost hostí
45:41 Jedlička v laufu. Sebevědomí nám ukázal krásnou kličkou na středu hřiště a pak golovou šanci rozdal na Klimeše, který však šancí pohrdnul.
43:50 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (6:3)
43:50 A další pohledná akce pro diváky. Zakončení jako od mazáka nám předvedl Tomáš Bedla Jedlička
43:14 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:3)
43:14 Krásná kombinace a brnka do poloprázné kysny od Svobody znamená dvougolové vedení.
42:21 Příhodná kombinace ALI a zakončení těsně nad bránu.
41:26 Množtví seker po delší prodlevě končí přerušením a kontrolou míčku domácích.
40:25 Uragán domácích rvní lajny a opět krásný vstup do třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:50 Klid na holích 10 vteřin do konce
39:26 Zouhar a jeho chladnokrevný průnik -> šance těsně míjí branku hostí.
38:50 Závěr třetiny opět v držení míčku domácího družstva
36:24 Krátké přerušení po pádu mantinelů dává šanci na vystřídání oboum družstvům.
34:42 Gregr v napadání se Zbořilem získali míček a rychlá střela domácího forvarda skončila na reflexivním zákroku
32:40 Domácí tým po brance zapl a kontroluje více hru
31:31 Nemastná, neslaná akce skoro do nulového úhlu a Lorenc s krosovou přihrvákou, která se odrzila za záda hostujícíc golmana
31:30 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 4:3
Vlastní branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Dominik Kovář (4:3)
31:30 Asi jiná teč !!!!! Lorenc a je to gól
30:32 Za posledních pár minut ubylo na zakončeních
27:56 Aligators praktikují vsoké napadání, avšak s malým úspěchem zisku míčků.
27:36 Rýchlý protiútok hostí, ale Kejík byl včaas na srávném místě a zblokovl šanci.
26:38 Boj o střed hřiště je obrovský, ani jeden tým nechce udělat chybu
24:53 Pěkně obehrané hřiště od Aligators a šance z přdbrankkového prostoru. Konstant však minul.
23:56 Zvláštní situace na hřišti. Odložené vyloučení hostí bylo odvoláno domácím hráčem. Krásná ukázka fair-play
20:40 Elitní lajna znovu vletěla do třetiny a obrovská šance po krosu končila mimo bránu
20:00 Střely v 1. části: 14:5
18:45 Hra ve stoje zatím neslaví úspěch, ještě zbývá minuta přesilovky
17:45 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
17:45 Domácí mají před sebou velkou šanci na  odskok.
15:29 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:3)
15:29 Nedáš, dostaneš. Přesilovka hostí s nutnou dávkou štěstí po dvou tečích končí za zády Rychlého
14:39 V oslabení měli Aligators velkou šanci a následně sporný zákrok, který však unikl bez povšimnutí.
14:01 Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
13:52 Zouhar a Veselý si krásně vykombinovali až do zakončení, bohužel brankář podržel
13:16 Jedlička vystih rozehrávku soupeře a Aligators jdou do kontroly míčku. Bude z tlaku branka ?
12:02 Rýchlý si připisuje první zákrok.
10:27 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #23 David Říha (3:2)
10:27 První půlka třetiny a hosté po dvou střelách na bránu mají 100% úspěšnost.
08:23 Zbořil měl nadvakrát velkou šanci na odskočení, ale brankář a nepřesná muška byla proti.
06:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer, asistoval #25 Ladislav Vašák (3:1)
06:59 Hostě nám z rychlé akce ukazují, že zápas ještě není ztracený.
06:46 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:0)
06:46 Líznar !!!!!!!!!!!!!!!
06:00 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #68 Ondřej Lorenc (2:0)
06:00 Rychlé navýšení skóre pro domácí a Gregr na jejím konci. Stav utkání 2:0
05:30 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #17 Filip Konstant (1:0)
05:30 A je tu úvodní branka utkání. JEDLIČKA a jeho pohotová drážka po nebezpečné střele Konstanta
03:56 Pasáž kvalitního bránění na obou stranaách znamená žádné ohrožení branky
02:32 Rýchlý sběr míčku na vlastní polovině a náhlý úprk vpřed, který zkončil Jedlička ouze do brankové konstrukce hostí.
01:02 Krásná kombinace na jeden dotyk a Zbořil měl první tutovku na holi.
00:01 V úvodní fomaci domácím nalezneme velmi úderná jména, tak snad to přinese vítězství