21
  • 21 20:20
    FA MB

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 2:3
branky: 1. Tereza Netušilová, 2. Zuzana Štípková - 3. Ilona Hlavínová, 5. Karolína Vachulová, 18. Denisa Výborná; rozhodčí: Filip Češner - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Kašparová ? - Anežka Veselá ?; po třetinách: 2:2, 0:1
21:20 Na druhé straně měla také velkou šanci Kristýna Halousková. Ta byla ale v tísni a její zakončení bylo také nepřesné.
20:53 Denisa Výborná mohla dokonat hattrick, sama před brankářkou ale zamířila těsně mimo.
20:20 Timeout Florbalová akademie MB
19:03 Srovnat mohla Tereza Zvěžinová, z otočky ale pálila těsně mimo!
17:03 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (2:3)
17:03 Denisa Výborná dokonává obrat v zápase, když se nikým nehlídaná bez větších problémů prosazuje a stanovuje nové skóre zápasu 2:3.
15:19 Skóre se zatím nemění. Těžiště hry je ale nadále na polovině Mladé Boleslavi.
13:10 Také do druhého poločasu vstoupily velmi aktivně hráči Black Angels. Hrají ve vysokém tempu a Boleslav je pod tlakem.
11:59 Je za námi první poločas utkání mezi Mladou Boleslaví a Black Angels. Hráčky z města škodovek začaly skvěle a rychle vedly 2:0. Avšak jejich soupeřky následně prokázaly velkou kvalitu a dokázaly srovnat na 2:2. Uvidíme, jakou podívanou nám přinese druhá část hry, která začne za dvě minuty.
08:35 Zakončit se pokoušela také Nicol Fryčová, jenže také její pokus byl zblokovaný.
07:23 Ilona Hlavínová se pokoušela prosadit individuálně, její rána byla ale zblokovaná mimo hrací plochua.
05:15 Hráčky Black Angels nyní jasně dominují a mají velkou územní převahu. Boleslav se jen brání.
04:16 Denisa Výborná zpoza brány přihrála nehlídané Karolíně Vachulové a ta se nemýlila - 2:2!
04:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Karolína Vachulová, asistoval #99 Denisa Výborná (2:2)
02:48 Hráčky Black Angels snižují, když se po pasu od Vachulové prosadila střelou do horního rohu brány Ilona Hlavínová.
02:47 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #38 Ilona Hlavínová, asistoval #19 Karolína Vachulová (2:1)
01:18 Zuzana Štípková se prosadila po individuální akci a Mladá Boleslav vede 2:0!
01:17 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zuzana Štípková bez asistence (2:0)
00:54 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Tereza Netušilová, asistoval #21 Helena Heřmanská (1:0)
00:54 Helena Heřmanská nahodila míče z poloviny hřiště a před brankovištěm se prosadila lehkou tečí Tereza Netušilová.
00:01 Úvodní buly vyhrály hráčky Mladé Boleslavi.