• 60 59:44
    3:6
    ()

Florbal Primátor Náchod - FBS Olomouc 3:6
branky: 25. Filip Čáp, 47. Filip Čáp, 57. Adam Jakubský - 14. Lukáš Vachutka, 19. Dominik Papica, 51. Lukáš Vachutka, 54. Lukáš Vachutka, 55. Lukáš Vachutka, 60. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 15 - Jiří Kvapil 18; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:4
60:00 ​Komentář trenéra domácích Jana Čečetky: I přes oslabenou sestavu jsme podali dobrý výkon. Rozhdující bylo, že v době kdy se lámal zápas Olomouc proměnila každou příležitost a my nic. Díky soupeři a fanouškům.
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Dneska se nám konečně zadařilo. 3 body jsme už potřebovali jako sůl. Každopádně musím pochválit hru soupeře, který hrál velmi nebezpečně, ale my máme Vachyho. Děkuji soupeři za utkání.
59:44 GÓL FBS Olomouc! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (3:6)
59:44 Náchod to zkusil v šesti, bohužel se nezdařilo a dostali gól
59:26 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Jakubský, asistoval #60 Jakub Kubásek (3:5)
56:56 Náchod se konečně dostal gólu
54:20 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (2:5)
53:06 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #41 Antonín Mikulík (2:4)
50:02 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka bez asistence (2:3)
48:26 Aktuálně více na míčku tým Olomouce, který se snaží dostat k zakončení, ale zatím se mu to nedaří.
46:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2)
46:40 Tlak, který si domácí tým vytvořil konečně skončil gólem a máme tu tedy vyrovnané skóre a o drama postaráno.
41:51 Olomouc vystřelil z půlky, potom dorážel, ale přestřelil braku o dva metry
40:01 Buly vyhrává Náchod, který se hnedka o 10 sekund poté dostal do gólové šance
32:02 Náchod blokuje o sto šest
30:41 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
30:00 Náchod úspěšně brání
25:30 Další šance náchoda z úderu z půlky
24:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
24:50 Čáp právě vyslal pumelici přes 4 hráče přímo do šibenice a snižuje skóre na 1:2
23:30 Olomouc zatím na balónku
20:01 Úvodní buly pro náchod
18:46 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Dominik Papica, asistoval #10 David Kotek (0:2)
17:07 Náchod měl teď pár hezkých šancí, bohužel neproměnil
13:39 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #11 Tomáš Štrbák (0:1)
11:52 Hra je velmi vyrovnaná
09:49 Langpaul si udělal tři a dostal se do rohu, bohužel neměl podporu a tak ztratil míček
06:26 Knettig to zkusil, bohužel narval prvního a vznikl z toho protiútok hostů
05:15 Další šance hostů
03:25 Olomouc se zatím tlačí více do zakončení
00:01 Úvodní bule pro hosty