5

4

7.

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov 4:3pn
branky: 53. Quang Minh Nguyen, 54. Kryštof Fusek, 60. Jan Brija, N Patrik Charvát - 9. Alex Foltyn, 17. Tomasz Grycz, 30. Tomáš Poruba; rozhodčí: Martin Müller - Roman Sladký; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Ivo Sikora 28 - Ondřej Kelnar 19; po třetinách: 0:2, 0:1, 3:0, 0:0
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Dvě třetiny jasně lepší tým Torpéda, nepustil nás absolutně do ničeho, byli jsme bez střelby, bez efektivity, zbytečné fauly, neplnění svých povinností. V poslední třetině už jsme mohli zapojit bojovnost a srdce, s troškou štěstí jsme dokázali srovnat a nájezdy už for fun pro nás. Díky soupeři za utkání. Těšíme se na pátek
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Vedoucí): Stále stejná píseň. Vysoký náskok, který asi už 4. zápas v řadě nejsme schopni udržet. Co mě těší, že po většinu zápasu to byla hra jednoho týmu a dominance na míčku. Bohužel takový je sport. V pátek přijdeme silnější. Děkuji soupeři za fér zápas a divákům za návštěvu.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #50 Alex Foltyn , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #11 Samuel Řezáč , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát a vstřelil rozhodující gól (4:3).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #23 Quang Minh Nguyen , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #16 Martin Kutáček , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #16 Martin Kutáček a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #64 Kryštof Fusek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #11 Samuel Řezáč a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #23 Quang Minh Nguyen a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov hráč #56 Patrik Charvát a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #50 Alex Foltyn a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
65:00 Ukončení prodloužení
60:44 Rozhodčí neponechali výhodu Šulcovi.
60:01 Buly pro Torpedo.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Cenný bod pro oba týmy. Následuje prodloužení, které snad rozhodne o vítězi.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:19 Domácí neskutečně vyrovnávají skóre.
59:18 Timeout Torpedo Havířov
59:18 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #33 Radim Pecháček (3:3)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:12 Domácí jdou do hry bez brankáře.
57:11 Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
57:10 Šulc zlomil hůl.
55:53 Sikora míček vytáhl skoro z branky. Naštěstí nebyl za brankovou čarou.
54:55 Fusek krásně zabránil křižné přihrávce před domácí brankou.
53:30 Fusek se rozhodoval mezi střelou a nahrávkou. Nakonec přelstil Kelnara střelou na bližší tyč.
53:29 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #33 Radim Pecháček (2:3)
52:35 Petřík kopnul Sikoru do helmy.
52:17 Domácí využívají přesilovou hru.
52:16 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Quang Minh Nguyen, asistoval #64 Kryštof Fusek (1:3)
51:05 Domácím svitla naděje na snížení aktuálního stavu po provinění Zipsera.
51:04 Vyloučen hráč #57 Tobiáš Zipser družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
49:50 Charvát zlomil čepel.
48:50 Mink vlastním tělem zabránil inkasování.
45:37 Hosté mají dnes 50% úspěšnost přesilových her.
45:36 Domácí v plném počtu.
43:37 Torpedo opět v přesile. Tímto stylem bude mít domácí tým hodně těžkou cestu k vítězství.
43:36 Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
43:00 Další odložené vyloučení. Domácí se opět provinili.
41:50 Domácí v plném počtu.
40:02 Torpedo nastupuje do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
40:01 Buly pro Hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:50 Vyloučen hráč #59 Boleslav Moudrý družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:17 Kutáček zachránil holí svůj tým od inkasování.
35:36 Fusek zblokoval Šulcovu střelu.
34:27 Hronek to zkusil vzít na sebe. Výjezd z rohu však neskončil střelou na branku.
33:30 Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu.
30:27 Hodulík dlouho váhal na rozehrávce. Nakonec rozhodčí otáčí do rozehrávky jde Torpedo.
29:35 Střela Poruby z rozehrávky trefuje přesně pravý horní roh a hosté se dostávají do tříbrankového vedení.
29:34 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Tomáš Poruba, asistoval #4 Jan Warcholek (0:3)
28:40 Zaoralek míjí horní roh branky.
25:42 Souboj jako při fotbale. Výskok dvou hráčů a nakonec rameno do hlavy od Křižáka. Hodulík leží na zemi.
24:50 Hosté v plném počtu.
23:50 Několik jedovatých střel mířilo na Kelnara. Ten stále drží čisté konto.
22:51 Jandák dal loket do hlavy Hronka, ale strašně se diví, že musí na trestnou.
22:50 Vyloučen hráč #60 Šimon Jandák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
21:30 Molin z malého úhlu zkusil překvapit Kelnara. Bez úspěchu.
20:01 Buly pro Domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:14
19:50 Kravčík měl ještě v závěru třetiny možnost nahrát na volného spoluhráče. Bohužel míček neprošel přes obranu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30 Domácí se v první třetině očividně trápí.
16:52 Opět využitá přesilová hra. Po střele Warcholka se míček odrazil pře Sikoru, kde ho pozorný Grycz zapasoval za brankovou čáru.
16:51 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (0:2)
16:03 Torpedo dostává další příležitost v přesilové hře.
16:02 Vyloučen hráč #83 Matěj Rozehnal družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Po 15 minutách utkání mají domácí pouze jednu střelu na branku.
10:50 Sikorovy výhozy z většiny případů končí za polovinou hřiště.
10:05 Křižák to zkusil na Sikoru po zemi. Ten se nenechal napálit a střelu kolenem chytá.
08:10 Crossová nahrávka a poté střela na bližší tyč. Takto Slovan inkasoval nejeden gól při minulém Derby.
08:09 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #50 Alex Foltyn, asistoval #16 Martin Kutáček (0:1)
06:31 Molin při obraném zákroku nechtěně seknul hráče Torpeda.
06:30 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
05:45 Odložené vyloučení. Pokud hosté nevstřelí branku půjde na trestnou lavici Molin.
04:27 Kočí aktivně v každém dosavadním zákroku proti protihráči.
02:45 Po střele Řezáče se poprvé prosazuje Sikora.
01:11 Hodulík faulován za brankou Torpeda.
00:01 Úvodní buly pro Slovan.